Як завантажити музику з Мого Світу. Як скачати музику з Майлі.

Соцмережа «Мій Світ» пропонує розміщувати на своїх сторінках улюблені музичні композиції. Вподобану вам пісню, знайдену в «Моєму Світі», можна перенести на свою сторінку. Але часом з'являється бажання слухати музику не онлайн, а завантажити її на комп'ютер, щоб перенести, наприклад, на флешку.На сайті «Мій Світ» немає прямої можливості для скачування музичних файлів на комп'ютер. І все ж, завантажити звідти музику на жорсткий диск свого комп'ютера цілком можливо, навіть не використовуючи ніяких додаткових програм.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до мережі інтернет
Інструкція
1
Увімкніть на своєму комп'ютері відображення прихованих файлів і папок. Для цього натисніть Пуск? Панель Управління. Знайдіть «Властивості папки» і вкладку «Вид». Відзначте варіант «Показувати приховані файли і папки» та натисніть ОК.
2
Відкрийте ваш інтернет-браузер і через настройки видаліть всі тимчасові файли інтернету, що зберігаються в кеш-пам'яті браузера. Зайдіть на сторінку соцмережі «Мій Світ» з музикою. Виберіть ту композицію, яку будете записувати на свій комп'ютер. Не обов'язково натискати на «Відтворення», тільки дочекайтеся, коли смуга завантаження повністю заповниться. Бажано запам'ятати точний час, коли файл виявився завантажений на жорсткий диск комп'ютера.
3
Зайдіть в кеш-пам'ять вашого інтернет-браузера. Якщо ви використовуєте Windows Internet Explorer, виберіть папку Temporary Internet Files. Щоб переглянути тимчасові файли інтернету, виберіть «Властивості оглядача»? Загальні »? Історія перегляду? Параметри ». У вікні, натисніть кнопку вибору «Показати файли». При використанні браузера Mozilla Firefox знайдіть папку C: \ Users \ ІМ'Я КОРИСТУВАЧА \ AppData \ Local \ Mozilla \ Firefox \ Profiles \ xxxxx.default. Цифрові та літерні значення можуть бути різними, але папка Default буде одна, виберіть ее.Еслі використовується браузер Opera, то шлях до папки кешу буде такою - C: \ Documents and Settings \ ІМ'Я КОРИСТУВАЧА \ Local Settings \ Application Data \ Opera \ Opera \ cache \ sesn \ - для Windows XP; C: \ Users \ ІМ'Я КОРИСТУВАЧА \ AppData \ Local \ Opera \ Opera \ cache \ sesn \ - для Windows 7
4
Знайдіть потрібний файл в кеші браузера. Перевірте всі файли, які знаходяться в папці кеша. Звертайте увагу на час, коли файл завантажився. Ще можна звертати увагу на розмір наявних в кеші файлів - вибирайте самий великий файл. Тепер скопіюйте обраний файл в потрібну вам папку. Перейменуйте його, поставте після назви точку і поставте розширення mp3. Все готово, тепер музичний файл знаходиться в обраній вами папці.
Мій світ - одна з численних сучасних популярних соціальних мереж. Як і багато інші соціальні мережі, Мій світ дозволяє розміщувати різні файли, наприклад музику . Як же зберегти вподобану мелодію у себе на сторінці в Моєму світі?
Інструкція
1
Зайдіть на Мой Мир. Для цього запустіть свій інтернет-браузер і введіть в поле адресного рядка браузера без лапок «www.mail.ru». Ви опинитеся на головній сторінці сайту. У самому верху сторінки розташовується список розділів, таких як «Mail.ru», «Пошта», «Мій світ», «Ігри», «Знайомства» і т.д. Виберіть розділ «Мій світ». Ви опинитеся на сторінці авторизації.
2
Якщо ви вже зареєстровані в Моєму світі, то введіть дані для входу на свою сторінку: логін і пароль. Якщо ж у вас ще немає свого аккаунта, вам необхідно буде пройти процес реєстрації, після чого вже ввести дані і увійти на сайт.
3
Поле авторизації ви опинитеся на своїй сторінці. У лівій частині знаходиться меню сайту, що складається з пунктів «Моя сторінка»,, «Друзі», «Повідомлення», «Фото», «Відео», «Музика», «Товариства» і т.д. Виберіть пункт «Музика».
4
На сторінці музики система запропонує вам одне з п'яти дій: завантажити улюблену музику зі свого комп'ютера, знайти будь-яку композицію за допомогою пошуку, додати вподобаний трек в свій профіль, залишити відгук або подружитися з тими , хто поділяє твої музичні вподобання.
5
Вибравши перший із запропонованих варіантів, ви опинитеся на сторінці завантаження файлу. Виберіть вашу улюблену мелодію на комп'ютері та завантажте його, попередньо ознайомившись та прийнявши умови користувальницької угоди. Максимальний розмір файлу складає 15 мегабайт. Завантажений файл автоматично збережеться в ваші аудіозаписи.
6
Вибравши другий із запропонованих системою варіантів, ви опинитеся на порожній сторінці з вікном пошуку у верхньому правому куті. Ведіть туди найменування вашої улюбленої композиції та натисніть на кнопку із зображенням лупи або кнопку Enter з клавіатури. Система зробить пошук музики за назвою і виведе результати на екран, звідки ви вже зможете додати їх у свої аудіозаписи.