Як задекорувати стілець. Як прикрасити спинку стільця.

Вдале оформлення банкету допомагає створити особливу атмосферу урочистості і краси. Прикраса стін, стелі, а особливо столів та стільців - не завжди проста, але, безумовно, дуже цікаве творче завдання. Красиво і розкішно виглядають стільці або крісла, обтягнуті білосніжними чохлами і прикрашені стрічками, бантами, драпіровками, квітами. Однак існують і малобюджетні варіанти декору для менш урочистих випадків.
Вам знадобиться
  • - міцна біла х/б, лляна тканина або атлас;
  • - відрізи декоративних струмливих, добре Драпируемость тканин;
  • - атласні або нейлонові стрічки, тасьма;
  • - фактурні мотузочки, шнури;
  • - нестандартні матеріали: природні дари, папір, цукерки і т.д.;
  • - повітряні кулі.
Інструкція
1
Сшейте чохли для стільців. Спочатку виготовте макет чохла зі старого простирадла: накиньте її на стілець, укладіть по формі спинки і сидіння, заколовши шпильками, потім відріжте зайву тканину. Ви можете закладати довільні складки ззаду, на спинці, або зробити оборку по низу чохла, яка закриє ніжки стільця.
2
Якщо ви домоглися потрібного результату, видаліть шпильки з отриманого макета і розкладіть його деталі на основний тканини, з якої ви хочете зшити чохли. Розкроїте потрібну кількість чохлів і зшийте їх.
3
Щоб значно заощадити на тканині, можна зшити чохол не на весь стілець, а тільки на спинку. Цей варіант прийнятний, якщо ваші стільці мають цілком естетичний вигляд. Залежно від форми спинки намалюйте відповідну викрійку і зшийте накидки. Комплект таких чохлів, виконаних з білої тканини, дозволить вам створювати унікальне оформлення стільців для різних свят - варто тільки придумати додаткові елементи, відповідні заходу.
4
Задрапіруйте спинки стільців красивою тканиною (органзой, шифоном, атласом, оксамитом), залишивши позаду своєрідні шлейфи. Закріпіть тканину підходящими бантами, кільцями або іншими декоративними елементами (з квітів, паперу, соломки і т.п.). В цьому варіанті оформлення можна поєднувати дві різні за кольором або фактурою тканини, зігравши на їх контрасті.
5
Прикрасьте стільці природними матеріалами: цікавими вінками з живих або штучних квітів, композиціями або навіть намистом з фруктів, красивими листям, гілочками, шишками. Доповніть декор підходящими стрічками, мотузочками та іншими деталями.
6
Готуючись до невеликої вечірці, можна підійти до оформлення кожного стільця індивідуально, якщо вам відомі всі запрошені і ви є хорошими друзями. Виходячи з даних про особу кожного гостя, придумайте кумедний дизайн стільців: прив'яжіть до поперечин на спинках різнокольорові стрічки, чоловічі краватки, мережива, що «говорять» фотографії або репродукції картин, чиїсь улюблені квіти або цукерки.
7
Зробіть дизайн за допомогою куль, надутих гелієм. Прив'яжіть до стільців по одному (або більше) кульці за допомогою кольорових стрічок. Також цікаві композиції можна зробити і з надутих повітрям куль, але пам'ятайте про запобіжні заходи: не робіть кулі занадто великими і не розташовуйте їх в таких місцях, де їх було б легко зачепити.
8
Цікаво декорувати можна навіть ніжки стільців. Наприклад, натягніть на них спеціально виготовлені для цього смугасті (або з будь-яким іншим візерунком) «панчохи» або обмотайте красивими стрічками або джутовим шпагатом, сизаль і т.д.