Як організувати ювілей.

Кругла дата - це подія завжди хвилююча і очікуване. Від правильної організації залежить багато чого, тому підготовку до свята починають, задовго до настання ювілею. Організувати ювілей так, щоб він вийшов урочистим і став одним з найтепліших і незабутніх свят, завдання не з легких.
Інструкція
1
Створіть ініціативну групу. До складу команди з організації ювілею включите найближчих родичів і друзів, що відрізняються креативним мисленням або просто виявили бажання допомогти. Бажано залучення людей різних віків - тоді й свято пройде однаково захоплююче і для дітей, і для старшого покоління.
2
Розпочніть розробці сценарію. Основний план заходів краще продумувати заздалегідь, враховуючи інтереси та захоплення ювіляра - адже саме для нього все і замислюється. Візьміть до уваги кількість запрошених гостей, бо від цього залежить, як і де ви плануєте організувати ювілей. Для молоді найкраще підходять тематичні вечірки - пляжні, в східному стилі, з клубною або театральною програмою. Консервативний варіант проведення ювілею більш традиційний - привітання гостей, шоу-програма, танці, банкет. Розподіліть ролі і обмежте коло обов'язків для кожного учасника.
3
Визначтеся з роллю ведучого. На ведучого вечора зазвичай покладаються особливі надії. Запрошення професійного ведучого - ще не гарантія того, що гостям не доведеться нудьгувати. Приділіть увагу не тільки професійним якостям і саморекламі, спробуйте зібрати інформацію від попередніх клієнтів, подивіться людини у справі. Якщо ювілей проводиться у вузькому сімейному колі, то придивіться до гостей - може бути хтось із них природжений веселун і жартівник, якому нічого не варто розворушити натовп.
4
Використовуйте доступні сучасні технології. В наш час організувати гарне свято неможливо без якісної і професійної техніки. І це відноситься не тільки до музики - мікрофон повинен працювати без перебоїв, наявність клубних спецефектів бажано (якщо передбачаються запальні танці), великий екран допоможе реалізувати ідею відео привітання.
5
Продумайте музичну частину вечора. Чи будуть це запрошені музиканти, улюблені записи або професійний ді-джей - не так вже й важливо. Головне - щоб усі присутні залишилися задоволені і стилем музики, і її звучанням.