Як відключити відеоспостереження.

Камери відеоспостереження досить легко вимкнути і без спеціального програмного забезпечення. Найголовніше завдання в даному випадку - виявити наявність камер. Тут вам може знадобитися спеціальне обладнання.
Вам знадобиться
  • - джерело спалаху або яскравого світла.
Інструкція
1
Знайдіть приховану камеру відеоспостереження. Це можна зробити за допомогою спеціального пристрою, який встановлює джерело електромагнітного випромінювання. Незважаючи на те, що технології відеоспостереження за останні роки зробили крок далеко вперед, навіть найсучасніші моделі камер можуть бути виявлені таким пристроєм.
2
Ви можете замовити його в інтернеті або придбати в магазині радіоелектроніки. Найкраще купувати устаткування високої чутливості - це пов'язано з тим, що деякі моделі мають систему придушення електромагнітного сигналу.
3
Знайдіть джерело живлення камери відеоспостереження і розподільний щит, після чого просто вимкніть живлення, використовуючи відповідний розетці перемикач. Це досить довгий спосіб, плюс багато сучасних моделей камер можуть бути бездротовими, що також часом діє проти них - виявити переданий сигнал з камери за технологією бездротового з'єднання досить просто. Також для його знаходження існують і спеціальні пристрої, які доступні в магазинах вашого міста.
4
Якщо ви точно встановили місце знаходження камери стеження, засвітивши її за допомогою джерела лазера або спалаху, при цьому в комп'ютер передаватиметься тільки зображення білого екрану. Для надійності ви можете використовувати спалах кілька разів; також це рекомендується робити в разі якщо вона недостатньо яскрава.
5
Зверніть увагу, що ви можете використовувати звичайний кишеньковий ліхтарик або дисплей мобільного телефону з включеною яскравим підсвічуванням і інші спрямовані в об'єктив джерела світла. Не забувайте, що після певного періоду часу камера може відновитися, і відеоспостереження здійснюватиметься в нормальному режимі.
Корисна порада
Тримайте вашу камеру подалі від джерел прямого світла.