Як розмістити погоду на сайті.

Найчастіше на різних сайтах можна спостерігати різноманітні погодні інформери. Зазвичай спрямовані на прогноз погоди певного міста, вони дуже гармонійно вписуються в загальний дизайн ресурсу і є дуже корисними віджетами. Багато починаючі вебмастери задаються питанням про встановлення цих інформерів на свій сайт.
Вам знадобиться
  • - доступ до управління сайтом.
Інструкція
1
Насамперед визначте зовнішній вигляд вашого майбутнього погодного інформера: розміри, колір, зміст і т.д. Після цього на спеціальних сайтах постарайтеся знайти інформер відповідно до ваших уподобань або створіть собствеений дизайн: http://informer.gismeteo.ru/,http://pogoda.yandex.ru/salavat/informer/та ін. Виберіть вподобаний віджет і отримаєте його код. Вставте його в блокнот для більшої зручності і збережіть документ, оскільки, можливо, вам буде потрібно чимало часу для установки віджета на сайт, в процесі якої код інформера може бути втрачений.
2
Наступним кроком необхідно інтегрувати отриманий код в ваш ресурс. Для цього відкрийте вихідний код вашого сайту, сооріентіруйтесь з його змістом і знайдіть те місце, куди ви плануєте розмістити інформер (наприклад правий блок). Так як існує безліч різних CMS (системи управління сайтом), це не єдиний спосіб, він лише загальний для всіх.
3
Також у багатьох платформах, наприклад в CMS Joomla, існує система модулів. Для розміщення інформера на сайті таких CMS, створіть новий порожній модуль, вставте в нього код вашого віджета і поставте йому необхідне положення на вашому ресурсі. Даний спосіб краще, оскільки ви можете бачити розташування інформера, на відміну від того випадку, коли ви редагуєте вихідний код всього сайту.
4
Також даний інформер можна додати в підпис ваших повідомлень на різних форумах. На відміну від CMS різних сайтів, система управління більшості форумів приблизно однакова, тому дана інструкція універсальна. Зайдіть в ваш профіль на форумі, перейдіть до редагування підпису та вставте у форму для введення тексту код інформера (на сайті вибору інформера виберіть BBCode), збережіть зміни.