Як перетворити старі двері. Як декорувати міжкімнатні двері.

Гармонійний інтер'єр створюється в першу чергу завдяки деталям, які необхідно продумувати з особливою ретельністю. Обробивши заново міжкімнатні двері, можна змінити зовнішній вигляд всієї квартири, чи не занурюючись з головою в довгий і виснажливий ремонт.
Вам знадобиться
  • - морилка;
  • - водоемульсійні фарби;
  • - наждачний папір;
  • - дзеркальне пано;
  • - фотошпалери або декоретто
Інструкція
1
Пофарбуйте двері в контрастний колір. Якщо ви не боїтеся експериментів, а дизайн приміщення дозволяє використовувати яскраві кольори, сміливо беріться за малярську кисть. В першу чергу необхідно очистити двері від старого покриття, для чого їх необхідно відшліфувати. Коли двері стануть гладкими на дотик і повернуть свій природний деревний колір, покрийте їх шаром морилки, а потім двома шарами фарби обраного кольору. Двері можуть стати як яскравим акцентом всього інтер'єру, так і його природною частиною, якщо будуть пофарбовані в колір стін.
2
Оклейте двері фотообоями. Це простий і порівняно недорогий спосіб перетворити зовнішній вигляд приміщення. Не варто використовувати текстурную плівку, наприклад, під мармур: мода на такі «обманки» залишилася в 90-х роках. Сучасні дизайнери пропонують великий вибір фотошпалер з орнаментом з геометричних фігур або репринтами абстрактних картин. Стильні чорно-білі фотографії нічного Нью-Йорка або Лондона будуть доречні в сучасному інтер'єрі, одночасно допомагаючи візуально розширити простір. Альтернативою великим фотошпалерами можуть стати вінілові наклейки декоретто, які легко можна міняти.
3
Встановіть на двері дзеркальне панно. Якщо ви власник рівною двері з шпони дерева, її можна перетворити у велике дзеркало, яке буде особливо доречно в коридорі або спальні. При цьому важливо не забувати про техніку безпеки: незбиране дзеркальне пано досить важке, тому повинно надійно кріпитися до дверей. Не забудьте також про ретельній обробці країв.
4
Перенесіть акцент на деталі. Якщо ви не налаштовані на глобальні зміни, то зверніть увагу на ті дрібниці, які й задають настрій інтер'єру. Навіть зміна дверних ручок може значно змінити вигляд кімнати в цілому: пошукайте на блошиних ринках цікаві моделі з головами лева або купіть кручені ковані ручки, підвісивши до них шовкову кисть в колір портьєрам.
Зверніть увагу
Обдумуючи новий вигляд старих дверей, пам'ятайте, що вони є частиною двох кімнат. Ваші дизайнерські перетворення повинні однаково добре вписуватися в інтер'єр двох приміщень.