Як назвати маленького цуценя. Як лудше назвати собачку.

Рішення завести цуценя тягне за собою масу приємних моментів. Однак складнощів теж навряд чи вдасться уникнути. Собака потребує чимало догляду та уваги, але всі ці зусилля сторицею окупаються в моменти спілкування зі своїм вихованцем. Одним з перших питань господаря стає вибір імені. Знайти рішення не дуже важко, головне - вміло застосувати фантазію.
Інструкція
1
Ім'я для маленького щеняти можна почати вибирати заздалегідь - як правило, з моменту їх народження до відправлення до нових господарів проходить кілька місяців. За цей термін можна спокійно відібрати кілька варіантів, обговорити їх з іншими домочадцями або ж «приміряти» до самого малюкові.
2
Маленькі щенята - вкрай зворушливі істоти. Дитинча кавказької вівчарки менше всього схожий на грізного сторожа, викликаючи асоціації з милим плюшевим ведмежам з іграшкового магазину. Однак не слід піддаватися спокусі і давати «дитячі» клички. Краще, якщо ім'я буде злегка «на виріст» («Здоровань» замість «Пухлика і т.д.)
3
Якщо ви купуєте породистого щеняти, до його майбутнього імені заводчики можуть висунути певні вимоги. Наприклад, воно обов'язково повинно починатися на певну букву, яка вказує порядковий номер посліду. У цьому випадку найпростіше буде скласти список слів, а потім вибирати з них, радячись з іншими членами родини.
4
Не прагніть підкреслити достоїнства малюка за допомогою надмірно химерного імені. Цілком може виявитися, що «Еятокудль» звучить аристократично тільки для вас, а в оточуючих викликає лише посмішку.
5
Якщо обрані вами щеня не може похвалитися розкішною родоводу, з вибором імені все буде обстоять простіше. Щоб зрозуміти, який варіант йому більше підходить, спробуйте поспостерігати за його поведінкою. Постарайтеся зрозуміти, які риси його характеру є визначальними і назвіть його відповідно до них: «Сміливий», «Гордий», «Задира» і т.д.
6
Якщо ви ніяк не можете визначитися з вибором, можна вдатися до жеребкування. Напишіть на листочках найбільш сподобалися імена, складіть їх в будь-яку ємність, перемішайте і витягніть один з них. Аналогічно можна вчинити, якщо ви не можете прийти до єдиного рішення з домочадцями. Нехай хтось один навмання вибере один з варіантів.