Як змайструвати цікаві вироби до Нового року.

Усі прикраси для дому та новорічної ялинки можна зробити своїми руками, а ще краще разом з дитиною. Так ви витратите зовсім небагато грошей на святковий декор і навчіть дітей майструвати і вирізати, клеїти і розфарбовувати.
Вам знадобиться
  • - кольорова і біла папір і картон;
  • - ножиці;
  • - клубки різного кольору;
  • - дріт;
  • - невеликі ялинкові кульки.
Інструкція
1
Почати можна з дуже простих ялинкових іграшок, які виконуються з фігур, вирізаних з щільного кольорового картону - кіл різного діаметру, смуг, прямокутників, квадратів, ромбів, овалів. Заодно вивчите з дитиною назви цих фігур і їх особенності.Разложіте всі вирізані деталі перед собою на столі і фантазуйте на тему того, що з цього можна зробити. Кола зберіть в сніговика, трикутники і смужки - в ялинки, з різних фігурок зберіть чоловічків. Пробуйте різні поєднання форм і кольорів і у вас можуть вийти метелики і квіти, забавні звірятка і автомобілі.Потом просто прострочите зібрані іграшки на машинці, залишивши нитку на верхівці, щоб можна було це творчість повісити на ялинку.
2
Самая новорічна саморобка - це сніжинка. Квадратний аркуш паперу білого або блакитного кольору складіть по діагоналі чотири рази, щоб вийшло вісім променів або три рази - для шести. Використовуйте запропоновані малюнки як шаблон. Щоб у результаті вийшла ажурна сніжинка, потрібно вирізати якомога більше паперу. Знімайте зайве з двох сторін трикутника, щоб іграшка була оригінальна і незвичайна. Краєчок сніжинки теж зробіть різьбленим.
3
Склейте з щільного паперу або картону конус. З кольорового паперу наріжте смужки різних відтінків і кольорів, можна і з малюнком. Починаючи з нижнього ярусу, приклеюйте зігнуті вдвічі смужки на конус, чергуючи їх. Дійшовши до верхівки, акуратно обклейте кінчик конуса, а зверху закріпіть маленьку ялинкову ігрушку.На смужки-гілки покладіть вирізані вами сніжинки і дрібну мішуру - таку ялинку можна поставити на святковий стіл.
4
З дроту зробіть каркас для ошатного вінка - круг потрібного вам діаметра. На ньому закріпіть залишки різнокольорових клубків, маленькі ялинкові кульки та інші іграшки, красиві гудзики, бантики та атласні квіти - все, що знайдете в своїй коробці для рукоділля. Все це за допомогою ниток і дроту намотуйте на каркас і приклеюйте один до одного. Такий оригінальний вінок з успіхом прикрасить двері або стіну в Новий рік.
5
Дріт і різнокольорові або однотонні нитки допоможуть вам у створенні безлічі поробок, стильних і унікальних. Вимоченими в клею нитками обмотайте паперові конуси, пляшки цікавої форми і кулі. З дроту зробіть контури різних предметів - парасолі, капелюхи, зірки, метеликів, квіти і все, що захочеться. Кулі поставте один на одного - це будуть сніговики. Прикрасьте їх тими речами, що змайстрували з дроту. Використовуйте гудзики, бісер, паєтки, мішуру і багато іншого, щоб створити неповторні й цікаві поробки до Нового року.
6
Виріжте ажурні силуети ялиночки і сніговика, діда Мороза і Снігуроньки, зайчики і лисички, оленя і гномика, кошеня і зірочки. Такі іграшки добре виглядають на вікні - як малюнки, які раніше малювали школярі на стеклах. Складіть картину-композицію з цих фігурок, намочивши злегка папір теплою водой.Деті із задоволенням виконують цю роботу. Так ви, зовсім не витративши грошей, прикрасите зал і дитячу кімнату і навчіть дитину вирізати іграшки з паперу, майструвати і клеїти.