Як прискорити відновлення після інсульту.

Інсульт - гостре порушення мозкового кровообігу. Інсульт не відноситься до певного захворювання, це - стан, який може виникнути при безлічі хвороб судин, серця і крові. Для його успішного лікування необхідно точна діагностика причин удару та їх лікування. У одних це може бути гіпертонія, у інших - миготлива аритмія, треті страждають від цукрового діабету, ще у когось - поєднання недуг, але кінцевий підсумок судинних порушень - інсульт мозку.
Інструкція
1
Для того щоб прискорити післяінсультних відновлення, необхідне виконання комплексу заходів, спрямованих на повернення хворого до нормального життя. Це - лікувальне харчування, побудоване за принципом обмеження жирної, висококалорійної, насиченою холестерином, цукром і легкозасвоюваними вуглеводами їжі. Також корисна терапія рухом і фітотерапія.
2
Морська риба, рослинні масла, овочі, фрукти, ягоди і сухофрукти, вівсяна каша на воді, гречана крупа, розмелені і залита кефіром, свіжоприготовлений фруктовий сік, розведений навпіл з водою і морси з ягід без цукру - це раціон харчування мінімум протягом 2 місяців після удару. В невеликій кількості можна вводити в раціон - біле м'ясо птиці без шкіри, пісну яловичину відварну, хліб з висівок і житнього борошна, річкову рибу (не частіше 2-х разів на тиждень), чай без цукру.
3
Терапія рухом стоїть за важливістю на другому місці після лікувального харчування. Необхідно виконання ерго-і кінезетерапевтіческой системи спеціальних гімнастичних вправ. Без їх виконання неможливо повернути рухову активність і навички побутового самообслуговування хворого.
4
Спілкування з хворим, подолання його депресивного стану вимагає від близьких і рідних потерпілого великого терпіння і бажання допомогти йому. Якщо хворого не змушувати розробляти мовної центр, мова не відновиться.
5
Слід широко використовувати досвід народної медицини. Сучасна медикаментозна терапія ефективна на ранніх етапах після перенесеного інсульту, але не варто забувати, що інсульт не вилікуєш в короткі терміни, а організм хворого насилу справляється з переробкою такої кількості «хімії», яка, крім того, має ще й масу побічних ефектів і протипоказань. Найчастіше у який переніс інсульт людини з'являються нові захворювання, яких не було досі. Звернення до лікування зборами лікарських рослин, як правило, викликає поліпшення стану протягом перших 2-3 тижнів.
6
Хворим, які перенесли інсульт, необхідно щодня вживати наступні ягоди: чорниця, суниця, шипшина, калина, аронія, червона горобина, жимолость, брусниця, глід, журавлина. Ці природні ліки набагато ефективніше вітамінних уколів або драже.
7
У боротьбі проти інсультного удару здавна народна медицина використовувала спиртові та водні настої, відвари - кори горобини, хвойних голок, ромашки, березових бруньок, безсмертника, часниково-лимонний склад з медом, корінь солодки, лепехи, півонії, кульбаби і ін. Апітерапія - квітковий пилок, мед, перга, маточне молочко, прополіс - повною мірою доповнює фітотерапію.
Зверніть увагу
Тривале і планомірне лікування підтримує життя хворого, який переніс інсульт, допомагаючи уникнути нового удару, знижує тяжкість порушення мозкового кровообігу.