Коли потрібно міняти літню гуму.

При випаданні першого снігу, на дорогах відразу ж стає неможливо проїхати: всюди пробки, безліч аварій. Близько шиномонтажних майстерень шикуються довгі черги для зміни літньої гуми на зимову.
Перші заморозки приходять, як завжди, несподівано, коли більшість автолюбителів ще не встигли змінити гуму. Такі погодні умови небезпечні, тому асфальт покривається тонким шаром льоду. Літня ж гума, на відміну від зимової, при холодній температурі повністю змінює свої фізичні властивості. Вона стає більш твердою, і автомобіль перестає «відчувати» дорожнє покриття. На думку фахівців, не варто чекати першого снігу або заморозків, а змінити гуму, коли температура на вулиці стане +7 градусів. Орієнтовний день зміни гуми - 15 ноября.В різних регіонах РФ зміна гуми не може відбуватися в один і той же час. Але, очевидно, що якщо на асфальті лежить сніг товщиною 10 см, то літня гума тут буде абсолютно лішняя.Двоякое положення викликають погодні умови, коли на проїжджій частині асфальт, а у дворах будинків лежить сніг. Якщо ви їздите в основному по проїжджій частині в місті, то можна задуматися про установку літньої гуми, тому використання шипів на асфальтовому покритті згубно позначиться на довговічності резіни.За містом і у дворах будинків при зміні сезонів ще довгий час лежить сніг. І якщо ви їздите більше саме в таких місцях, або ввечері (вранці/вночі), то міняйте літню гуму на зимову, якнайшвидше, тому тала вода за ніч перетворюється на лед.Существует так звана універсальна гума, яка призначається для їзди в будь-який час року. Але вона взимку буде гірше зимової гуми, а влітку - гірше літньої, як всі універсальні пріспособленія.Момент зміни гуми ніяким законодавством не регламентується, тому можна влітку їздити на зимовій гумі, і, навпаки, взимку - на літній. Штрафів за це не передбачено, ваш кишеню від цього не постраждає, але може постраждати безпеку пасажирів і самого водія.
Двічі на рік будь-який автомобіліст Росії стикається з проблемою зміни гуми. Пов'язана вона з сезонними змінами погоди. Деякі зупиняють свій вибір на універсальною, всесезонной гумі.
У всесезонной гуми більше недоліків, ніж позитивних якостей. Тому більшість досі віддає перевагу «літні» і «зимові» шини. Це дозволяє знизити ризик аварій і поліпшити керованість автомобіля в будь-який з сезонов.Самий важливе питання, яке постає перед автовласником, навіть не «На що міняти?», А «Коли міняти?». Світовий досвід говорить, що при використанні сучасних шин, незалежно від того, шиповані вони, найкраще, коли середня температура повітря за добу досягла рівня + 5 ... + 7 градусів за Цельсієм. У Середній смузі Росії найкраще «перевзувати» автомобіль наприкінці октября.Помніте, що легені вже заморозки зроблять ваш автомобіль на літній гумі некерованим на дорозі. Навесні картина, яка вас очікує, нітрохи не краще. При температурі вище +10 зимова гума, нагріваючись під променями сонця, стає м'якою і пластичною, буквально намазується на асфальт, малюнок протектора стирається. Це також не додасть керованості. Таким чином, зимову гуму на літню найкраще міняти до того, як вона стане перегріватися, але тільки після того, як температура повітря стане стійко позитивною в нічний час, тобто увійде в робочий діапазон річної резіни.Поетому, поки температура не стане стабільною, після зміни гуми проявляйте підвищену обережність при вожденіі.Когда міняти літню гуму на зимову, також залежить і від того, що ви вибрали: зимову шиповану або зимову нешипованну. Спочатку краще взяти нешипованну зимову гуму, ставлячи її, як уже говорилося, при температурі близько +5 градусів за Цельсієм. При подальшому похолоданні і появі явищ ожеледиці змініть гуму на зимову шиповану, приблизно при -3 ... -5 градусах. В цілому даний спосіб дуже дорогий. Краще зупинитися на одному виді. Пам'ятайте одне: зимова шипована гума на асфальті гальмує на 7% довше, а на льоду - на 20% швидше. Якщо у вашому місті дороги регулярно очищаються, виберіть зимову нешипованну гуму.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-jyjusM4YQg