Як вибрати адміністратора готелю.

Вважається, що робота адміністратором в готелях не вимагає високої кваліфікації, певних умінь і навичок. Насправді, це не так. Кожна поважаюча себе готель дуже серйозно підходить до підбору персоналу, особливо вибором адміністратора.
Інструкція
1
Врахуйте, якщо ваше місто є туристичним центром, то вимоги до адміністратора зростають в рази. Шукайте адміністратора, який володіє англійською мовою. Набагато краще, якщо адміністратор готелю буде знати кілька іноземних мов.
2
Подивіться резюме численних шукачів на посаді адміністратора готелю. В першу чергу, зверніть увагу на грамотність складання анкети, вона є візитною карткою майбутнього адміністратора. Адміністратор повинен знати основи економіки, структуру управління готелем і персоналом; нормативні документи з питань готельного обслуговування; основи етики, естетики, культури обслуговування та основи психології. Адміністратор готелю повинен бути толерантним до всіх відвідувачів.
3
В резюме здобувача прочитайте все про його освіту, про додаткові курси підвищення кваліфікації, про прагнення трудитися і бажанні домогтися хороших результатах в професії. Саме ця інформація створює перше враження і уявлення про людину та її професіоналізмі. Особливо зверніть увагу на трудовий стаж, описаний в резюме здобувача: де і скільки людина пропрацювала і на якій посаді, які посадові обов'язки виконував і яких успіхів домігся.
4
Зверніть увагу на зовнішній вигляд кандидата на посаду адміністратора готелю. Він повинен бути охайним, акуратним. Це є важливим, тому що адміністратор стає, свого роду, візитною карткою готелю.
5
Призначте обраного кандидата на посаду адміністратора готелю згідно з вашим (як керівника) наказом. Ознайомте адміністратора з внутрішнім розпорядком готельного підприємства. Покажіть його місце роботи, поясніть основні функції, які він повинен виконувати.