Як зробити лазерні мечі.

Лазерний меч - знаменитий символ миру «Зоряних воєн», і їм мріють обзавестися багато шанувальників фантастичної саги. На жаль, лазерний меч - фантастична техніка, і в реальності його виготовити або придбати не зможе ніхто. Але у вас є відмінна можливість обзавестися лазерним мечем на фотографії - за допомогою графічних програм будь-якій людині можна домалювати реалістичний лазерний меч і додати йому схожість з героями улюблених фільмів і книг.
Інструкція
1
Створіть в Фотошопі документ з синьою заливкою і параметром RGB 140-65-32 (значення виставляйте знизу вгору). Знайдіть в мережі і завантажте в ваш створений документ фотографію рівного і прямого меча в хорошому ракурсі. Встановіть галочку в розділі self-illuminated і вкажіть кольору зверху вниз: 218-182-84 в RGB.Теперь клацніть на клинок меча і виберіть розділ «Об'єкт», а потім відкрийте властивості «Properties». Відкрийте пункт «G-buffer» і виставте в рядку Object Channel значення 2.
2
Відкрийте розділ Rendering і всередині нього відкрийте розділ Videopost. Натисніть на кнопку Add scene event і виберіть Lens Effect glow, щоб додати малюнку світловий ефект. У вікні налаштувань об'єкту встановите цифру 2, після чого залиште вікно незакритим.
3
Натисніть Execute sequence і вкажіть джерело світіння для майбутнього меча за допомогою пункту Omni. Встановіть найменшу інтенсивність і перевірте, чи підходить створений ефект для світлового меча.
4
Також лазерний меч можна намалювати у векторному редакторі Corel Draw не більше, ніж за п'ять хвилин. Намалюйте вузький довгий вертикальний прямокутник. Видаліть контур у намальованого об'єкта і залийте вибраним кольором - наприклад, червоним. За допомогою спеціального інструменту на панелі інструментів закруглите кінці об'єкта, скопіюйте його і вставте знову. Отцентруйте копію та оригінал.
5
Відкрийте в Corel Draw ефект «Інтерактивне перетікання» і застосуєте його до обох фігурам. В налаштуваннях вкажіть параметр зсуву рівний 20. На один з прямокутників застосуєте ефект «Інтерактивна тінь» .Отрегуліруйте настройки і намалюйте рукоять меча, використовуючи градієнтну заливку, яка імітує металеву поверхню.