Як перевстановити драйвер відеоадаптера.

Якщо відеокарта комп'ютера працює нестабільно, прийнято оновлювати версію драйверів. Цей процес дозволяє виправити помилки в роботі пристрою, підвищивши його продуктивність.
Вам знадобиться
  • - Driver Pack Solution;
  • - Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Скористайтеся підключенням до інтернету для відвідування офіційного сайту фірми, яка розробила дану модель відеокарти. Скористайтеся рядком пошуку для знаходження потрібного програмного забезпечення. Зазвичай необхідно заповнити спеціальну таблицю, щоб система змогла підібрати найбільш підходящі файли для даного відеоадаптера.
2
Скачайте потрібний комплект файлів і виконайте установку драйверів. Для цього запустіть завантажений файл з розширенням ехе. У більшості оновлення драйверів відбувається одночасно з установкою нової версії програмного забезпечення, необхідного для здійснення контролю над відеокартою.
3
Якщо у вашому розпорядженні є тільки файли, необхідні для роботи відеокарти, то відкрийте диспетчер пристроїв. Для цього перейдіть до властивостей меню «Мій комп'ютер» і натисніть відповідну кнопку.
4
Знайдіть назву використовуваної відеокарти. Якщо для даного пристрою не встановлені відповідні драйвери, то воно буде виділено знаком оклику. Клікніть правою кнопкою по назві відеоадаптера і виберіть пункт "Оновити драйвери».
5
Вкажіть параметр «Установка з вказаного місця». Виберіть папку, в якій розміщені потрібні драйвери. Дочекайтеся поновлення файлів і перезавантажте комп'ютер.
6
Ви також можете скористатися спеціальною програмою для оновлення драйверів. Скачайте утиліту Driver Pack Solution і запустіть її. Зачекайте, поки буде завершено збирання відомостей про підключені пристроях і пошук необхідних драйверів. Виділіть галочками ті комплекти файлів, які потрібно інсталювати. Натисніть кнопку «Оновити» та підтвердіть запуск програми.
7
Не встановлюйте неперевірені драйвери, якщо ви не впевнені в їх сумісності з використовуваної відеокартою. Даний процес може привести до серйозних проблем у роботі цього пристрою і всієї ОС.
Установка драйверів для відеоадаптера необхідна для поліпшення продуктивності цього обладнання. Зазвичай правильний вибір необхідних файлів дозволяє поліпшити якість зображення, виведеного на монітор.
Інструкція
1
Багато виробників настійно рекомендують використовувати тільки оригінальні драйвери, випущені фірмами-розробниками відеокарт. Даний метод дозволяє уникнути неполадок, які можуть виникнути при установці невірних файлів. Це може привести навіть до відмови роботи операційної системи. Відвідайте офіційний сайт фірми, яка розробила відеоадаптер, який ви використовуєте. Зазвичай це сайти www.asus.com, www.nvidia.ru або www.ati.com.
2
Знайдіть меню «Драйвери» або «Центр завантаження». Заповніть відкрилася таблицю. Виберіть саме ту модель, для якої вам необхідно встановити драйвер. Ні в якому разі не встановлюйте програми, призначені для інших моделей відеокарт. Скачайте файли, запропоновані сайтом. Зазвичай це єдиний файл з розширенням * .exe.
3
Запустіть цей файл і дотримуйтесь покроковому меню установки драйверів. Після завершення роботи утиліти перезавантажте комп'ютер. Відкрийте панель управління вашої відеокартою і налаштуйте параметри її роботи. Вимкніть невикористовувані компоненти, щоб не витрачати даремно ресурси пристрою.
4
Іноді буває досить складно самостійно вибрати необхідні драйвери. Скачайте і встановіть програму Sam Drivers. Запустіть її, вибравши файл runthis.exe. Після відкриття цього файлу автоматично почнеться аналіз вашого обладнання і пошук потрібних драйверів. Виділіть галочками ті пристрої, для яких ви хочете оновити робочі файли.
5
Натисніть кнопку «Встановити» і дочекайтеся появи спливаючого меню. Виберіть пункт «Звичайна установка». Не встановлюйте файли, які не пройшли перевірку з вашою операційною системою. Після завершення установки драйверів з'явиться вікно з пропозицією перезавантажити комп'ютер. Виконайте цю дію і дочекайтеся поновлення файлів.