Як почати очищення організму.

Людський організм є ідеальним механізмом, який здатний очищатися і відновлюватися самостійно природним шляхом. На жаль, самоочищення організму іноді буває неможливим, оскільки органи і системи органів не пристосовані до різних фарбників, консервантів, емульгаторів та іншим речовинам, які стали невід'ємною частиною продуктів харчування. Тому іноді організму потрібно допомогти позбавиться від шлаків і солей.
Інструкція
1
Для початку чітко визначте час і терміни очищення. Тут дуже важливий саме емоційний настрой, який не дасть вам зірватися, так і не довівши процес до кінця.
2
На час проведення чистки організму від шлаків відмовтеся від шкідливих звичок, включаючи паління і вживання алкогольних напоїв.
3
Бажано звернеться за консультацією до лікаря-дієтолога. Він допоможе вам визначити, чи немає ризику ускладнень під час очищення.
4
Під час всього періоду потрібно намагатися пити якомога більше чистої простої води. Справа в тому, що вода - дивовижне речовина, яка сприяє процесам очищення та виведення з організмів солей, шлаків, а також здатна запобігти утворенню ниркових каменів. Пийте не менше 2 літрів на добу. Пам'ятайте, що чай, газовані напої, соки і кава у жодному разі не можна вважати замінниками простої води.
5
Який би спосіб очищення ви не вибрали, стежте за тим, щоб харчування було повноцінним і містило необхідну кількість вітамінів і мікроелементів.
6
Першим і найважливішим етапом є очищення кишечника. Обмежте в раціоні кількість жирів тваринного походження. Необхідно також і нормалізувати перистальтику кишечника. З цією метою використовуйте природний механічний стимулятор - клітковину. Наприклад, снідати корисно склянкою кефіру, змішаним з висівками. На обід і вечерю обов'язково їжте легкі овочеві салати, в яких повинен бути присутнім селера. Харчування має бути дробовим - їжте кілька разів на день маленькими порціями. Дуже корисним вважається свіжий морквяний сік. Регулярно робіть салат з вареного буряка, заправленої рослинним маслом.
7
Процес очищення організму корисно поєднувати з професійним масажем всього тіла. Обов'язково робіть гімнастику з упором на м'язи преса - це поліпшить кровообіг і нормалізує роботу органів черевної порожнини.
8
Починайте процес очищення монодієтою, яка повинна тривати 3-4 дні.