Як поливати гарденії.

Гардения - це витончене рослина з блискучим листям і красивими квітами, яке прикрасить будь-яке приміщення. Для того щоб квітка почувався комфортно і радував своїми бутонами, необхідно знати, як поливати гарденії.
Інструкція
1
До поливу попередньо підготуйте воду. Вона повинна відстоятися у відкритому посуді протягом доби. Періодично для пониження рівня кислотності додавайте в неї кілька крапель лимонного соку. Якщо водопровідна вода занадто жорстка, краще поливати рослину відфільтрованої рідиною.
2
Взимку гарденії достатньо одного поливу на тиждень. Принцип визначення кількості поливів досить простий: уважно подивіться на грунт в горщику, якщо висох не тільки верхній шар, а й земля на глибині 1.5 см нижче, то рослина потребує поливу. Влітку навколишні температури вище, тому гардения потребує більшої кількості води. В особливо спекотні місяці її необхідно поливати через один або два дні.
3
Догляд за гарденією включає не тільки своєчасний полив, а й обприскування. Особливо важливо створити підвищену вологість повітря при утворенні бутонів. В цей період горщик можна поставити на піддон з вологим піском, керамзитом або мохом.
4
Обприскуйте гарденію з дрібнодисперсного водорозпилювачі кілька разів на день, стежачи за тим, щоб сонячні промені не потрапляли прямо на крапельки води на листі, щоб уникнути опіків. Кількість розбризкуванням залежить від можливостей і температури. Чим спекотніше сухіше повітря, тим це потрібно робити частіше. При можливості бажано робити це кожні кілька годин. Рекомендується обприскувати рослина в денний час, щоб листя встигла висохнути.
Зверніть увагу
Для представників даного сімейства принципового значення в тому, чи буде грунт просочуватися водою зверху або ж полив здійснюється через піддон, не має. Але багато квітникарі відзначають, що при поливі через піддон верхній шар ґрунту знаходиться в кращому стані. Тому визначте для себе самостійно, при якому варіанті поливу рослина почуває себе найбільш комфортно.