Як змінити музику. Як зводити треки в goldwave.

Для різних заходів, танцювальних виступів, театральних постановок, презентацій і аудіомонтажа потрібно та чи інша музична композиція, але не цілком, а тільки частково. Вирізати потрібний фрагмент з пісні або вкоротити її до потрібної довжини ви зможете без сторонньої допомоги, якщо навчитеся робити це в програмі редагування звуку GoldWave, що надає безліч можливостей для зміни та модифікації звукових треків.
Інструкція
1
Відкрийте в програмі потрібну композицію. Якщо композиція записана на компакт-диску, вставте диск в дисковод і у відкритій програмі в меню Інструменти виберіть CD-граббер. У вікні виберіть потрібний трек і збережіть його в підходящому якості та форматі.
2
Відкривши трек в програмі GoldWave, ви побачите частотні звукові доріжки. Прослухати яку-небудь частину запису можна, поставивши курсор на потрібне місце доріжки, виділивши фрагмент і натиснувши «Відтворити звідси».
3
Підберіть фрагмент, який ви хочете вирізати, або який навпроти, хочете зберегти, видаливши все інше.
4
Визначте кордону непотрібного фрагмента - поставте в його початковій точці курсор, натисніть праву кнопку миші і натисніть «Встановити початок вибору». Якщо ви хочете видалити половину треку, від середини і до кінця, ви можете встановити тільки початкову точку.
5
Якщо ж потрібно витягти шматок з середини треку, знайдіть другу кордон і встановіть кінець вибору правою клавішею миші. Ви побачите, що всі області треку, які залишаться після видалення, виділилися темним кольором, а фрагмент для видалення - світлим. Натисніть на піктограму ножиць, щоб видалити фрагмент. Після цього ви побачите лінію стику двох частин треку, в якій раніше була віддалена частина композиції.
6
Відрегулюйте гучність і ефекти музики. Для цього в меню Ефекти знайдіть розділ Гучність і виберіть потрібний параметр для регулювання - загасання, наростання, і так далі. Відрегулюйте параметри клавішами + і -, і якщо необхідно, встановіть в треку фрагмент тиші, вказавши її тривалість (Правка - вставити тишу) а потім збережіть трек під новим ім'ям у форматі MP3.
7
Крім видалення, ви можете застосовувати до фрагментів композицій функцію копіювання - точно так же встановіть межі початку і кінця фрагмента, скопіюйте його і вставте в потрібне місце того ж треку, або іншої пісні. За допомогою розділу «Злиття файлів» ви можете також об'єднати в один трек дві композиції.