Як приймати "Терафлекс".

«Терафлекс» - це стимулятор процесу регенерації хрящової тканини, що володіє помірним протизапальну дію. Призначається при будь-якого ступеня остеоартрозу та остеохондрозу хребта і великих суглобів у вигляді мазей і капсул. Крем «Терафлекс М» містить хондороітін сульфат і глюкозамін гідрохлорид, олія м'яти перцевої і камфару. Капсули «Терафлек Адванс» посилюють дію крему і додатково містять нестероїдний протизапальний препарат ібупрофен у дозі 100 мг.
Вам знадобиться
  • - «Терафлекс» у вигляді мазей і капсул;
  • - «Терафлекс Адванс».
Інструкція
1
Якщо вам призначили «Терафлекс», то для досягнення найкращого результату приймайте капсули і використовуйте крем одночасно. Препарат містить склад, який бере участь у біосинтезі сполучних тканин і речовини, що сприяють утворенню хрящового матриксу, а також стимулюють синтез колагену, гіалуронової кислоти і протеогліканів, необхідних для відновлення хрящової тканини. Крім того «Терафлекс» знижує активність гиалуронидаза і еластану, які діють руйнівно на хрящову тканину, і захищає від негативного впливу вільних радикалів.
2
Приймайте «Терафлекс» по 1 капсулі 3 рази на день протягом трьох тижнів незалежно від прийому їжі. З четвертого тижня знизьте дозу до 1 капсули 2 рази на день. Продовжуйте курс прийому протягом трьох місяців. За рекомендацією лікаря ви можете продовжити курс прийому. При важкому захворюванні і хорошою переносимості терміни прийому препарату не обмежені.
3
«Терафлекс Адванс» з вмістом ібупрофену приймайте по 1 капсулі 2-3 рази на день не більше трьох тижнів. Після десятиденної перерви можна повторити курс лікування.
4
Мазь «Терафлекс М» наносите на чисту шкіру смужкою 3 см і втирайте до повного вбирання. Не наносіть мазь на уражену і роздратовану шкіру.
5
«Терафлекс» у вигляді мазі і капсул можна застосовувати дітям з 15 років. У більш молодшому віці прийом препарату протипоказаний. У список протипоказань препарату входить порушена функція нирок, вагітність і період лактації, гіперчутливість до одного з компонентів. «Тарафлекс Адванс» протипоказаний: при виразці шлунка і дванадцятипалої кишки, хвороби Крона, коліті, аспириновой астмі, при порушеному згортанні крові, діатезі, кровотечах. Пов'язано це з наявністю у складі НПЗП.
6
Побічними діями препарату є: біль у животі, блювота, нудота, печія, запаморочення, запор, метеоризм. Побічні дії «Терафлекс Адванс» пов'язані з утриманням ібупрофену: виявлення слизової оболонки шлунка, кровотечі, гепатит, бронхоспазм, депресія, агронулоцітоз, висип, набряк Квінке, поліурія.
7
При появі будь-яких побічних дій прийом препарату негайно припиніть і зверніться до лікаря.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7s-uQ-GNEew