Як зв'язати блузку.

Рік від року дизайнери одягу пропонують нам величезний вибір затишних і теплих в'язаних речей. Але щоб виглядати «в тренді», не обов'язково бігати по бутіках і магазинах у пошуках підходящої саме вам моделі. Створіть шедевр своїми руками. Зв'яжіть собі блузку-туніку, настільки модну цієї зими. Вона прекрасно доповнить будь брючний наряд, стильно виглядає з лосинами.
Вам знадобиться
  • Пряжа, спиці, гачок, атласні стрічки.
Інструкція
1
Підберіть просту викрійку вільної туніки з журналів або побудуйте її самі за мірками. Також можна використовувати для побудови викрійки улюблені вами зручні речі. Расчертите отриману викрійку на однакові квадрати.
2
вивяжіте необхідне число квадратів простий панчішної в'язкою. Сполосніть їх в дитячому шампуні і акуратно пропрасуйте не дуже гарячою праскою, дайте остаточно просохнути.
3
Розкладіть отримані в'язані деталі на викрійці. Акуратно з'єднайте їх по кутах тонкої атласною стрічкою, яку можна зав'язати на невеликі бантики або на недбалі вузли. Головне на цьому етапі роботи - витримати однакову натяг стрічок на всіх деталях, щоб вони не перекосило.
4
Приміряйте блузку, оцініть, чи не занадто великі діри вийшли між в'язаними квадратами. У разі чого серединки квадратів також можна скріпити стрічками або просто прихопити нитками.
5
Прикрасьте туніку орнаментом або вишивкою, макраме або паєтками. Річ придбає свою індивідуальність, а ви отримаєте виріб hand-made.
6
Аналогічне виріб можна зв'язати гачком - вийде більш ажурний варіант. Виконайте потрібну кількість квадратів гачком, при цьому можна використовувати будь-який вподобаний вам орнамент. З'єднайте елементи між собою згідно викрійці за допомогою тих же ниток або, як і в попередньому варіанті, атласних стрічок.
7
З цієї ж викрійці можна пов'язати і суцільне виріб, необов'язково використовувати окремі дрібні елементи. Так як викрійку ви взяли просту, зв'яжіть 4 квадрати - перед, зад і рукава, згідно мірками. Можна зробити це як на спицях, так і гачком будь знайомої вам в'язкою. Зв'яжіть деталі встик. Вив'язування округлої горловини не передбачено стилем вироби, але ви можете оформити виріз і краю туніки гачком.