Як зв'язати рукавицю для дівчинки.

З раннього дитинства ми знайомі з таким предметом гардеробу, як рукавиці. Парадокс, але після закінчення зимового сезону їх завжди залишається за однією з комплекту. Доводиться купувати нові. Якщо у вас є вільний час, можете зв'язати кілька пар однакових рукавичок для ваших дітей, нехай втрачають на здоров'я.
Вам знадобиться
  • Від 60 г до 130 г вовняної пряжі яскравого забарвлення і п'ять спиць
Інструкція
1
Зв'яжіть зразок шириною 10 см і довжиною до 20 петель в ряду. Візерунок визначте знайомий вам у виконанні. Пропрасуйте праскою через вологу тканину і дочекайтеся повного висиханія.Ізмерьте його ширину сантиметром і підрахуйте кількість петель в ряду. Середнє співвідношення: на 10 см вироби кількість петель складає близько 25. Число окружності кисті 18 см. Помножте 18 на 2,5 (це число петель в ширину, поділене на ширину в сантиметрах). У нашому прикладі вийшло 45.
2
Рекомендована довжина манжети - від 5 до 8 см. Наберіть по 45 петель на дві спиці, потім витягніть одну з них. Перший ряд виконаєте лицьовими, розподіляючи по 10 петель на кожну з спиць. Для того щоб не збитися, відзначте допоміжної ниткою початок роботи. В'яжіть в одному напрямку, бажано по зовнішній стороні круга.Вибранним візерунком зробіть приблизно 8 см до початку зап'ястя. Потім ще 5 см від зап'ястя до основи великого пальця.
3
Візьміть додаткові дві спиці, щоб почати роботу над отвором для великого пальця. Ширина окружності повинна бути в 2 рази менше, ніж число петель на одній з спиць, внашем прикладі виходить 8. Зніміть петлі великого пальця на широку шпильку. Наберіть на спицю вісім повітряних петель і продовжите роботу. Приміряйте рукавицю на руку і скоректуйте кількість петель в процесі роботи.
4
Пров'яжіть до мізинця і почніть оформлення миска. Для його гарної форми на 1-й і 3-й спицях початкові дві петлі, на 2-й і 4-й спицях - останні дві з'єднайте разом лицьової в'язкою. Тримайте нахил в першому випадку вправо, а в другому - вліво. У вас вийде куточок зі своєрідними косами з лицьових петель, що йдуть назустріч один одному. Зменшуйте в процесі в'язання по одній петлі в ряду. Коли у вас залишиться по 2 петлі на спицях, з'єднайте роботу разом і «закрийте» петлі. Обірвіть нитку. Гачком виведіть кінець на виворітну сторону і закріпіть його. Краю рукавиці можна прикрасити фестонами.