Як зробити рамку на аватарку. Як зробити прозору рамку в фотошопі.

При спілкуванні в соціальних мережах аватар служить чимось на зразок візитної картки. Щоб ваша візитка виглядала оригінальною, можна додати в неї нові елементи, наприклад, рамку. Дуже зручно використовувати для цієї мети Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Якщо ви хочете зробити аватаром фотографію, відкрийте її в Photoshop і клацніть по шару з зображенням двічі, щоб зняти блокування. Натисніть клавішу M і створіть виділення всередині малюнка, відступивши від краю на ширину передбачуваної рамки. Інвертуйте виділення поєднанням Shift + Ctrl + I.
2
На панелі шарів натисніть кнопку Create a new layer («Створити новий шар»). Колір рамки зробіть кольором переднього плану і вибирайте на панелі інструментів Paint Bucket Tool («Заливка»). Залийте виділений шар і зніміть виділення поєднанням Ctrl + D. Клацніть двічі по іконці шару, щоб викликати меню Layer style («Стиль шару»). Використовуйте Bevel and Emboss, щоб отримати ефект обсягу.
3
Є інший спосіб створення рамки. Відкрийте основне зображення і створіть новий шар. Натисніть клавішу B, щоб активувати інструмент Pencil Tool («Олівець»). На панелі властивостей встановіть потрібний розмір і жорсткість 100% На новому шарі намалюйте рамку. Щоб лінії вийшли прямими, затисніть на клавіатурі Shift. Викликайте меню Layer style і застосуєте стилі до зображення.
4
Стандартний розмір аватара - 100х100 пікселів. Коли малюнок буде готовий, в меню Image («Зображення») вибирайте команду Image Size («Розмір зображення») і поставте потрібні значення для параметрів Width («Ширина») і Height («Висота»).
5
Якщо ви скачали аватар з інтернету, малювати на ньому рамку буде не дуже зручно через маленького розміру. Створіть новий великий документ c прозорою основою (Background Contents Transparent) і поверніть його, не закриваючи. Відкрийте скачаний аватар і клацніть двічі по шару, щоб зняти блокування. Потім затисніть Ctrl і клікайте по іконці лівою клавішею. Навколо зображення з'явиться виділення.
6
Скопіюйте малюнок у буфер, використовуючи Ctrl + C, і закрийте. Відновіть фонове зображення і вставте аватар поєднанням Ctrl + V. Активуйте шар з фоном і намалюйте на ньому рамку, використовуючи інструменти «Олівець» або «Виділення». Щоб зберегти зображення, в меню File («Файл») вибирайте команду Save as ... («Зберегти як ...»). В поле Format («Формат») розкрийте список і вибирайте JPEG.