Як вибрати парасольку.

Парасолька - це не лише модний аксесуар, але і вельми практична покупка. Щоб він служив якомога довше і радував господаря відмінною якістю, підійдете до процесу його придбання з усією серйозністю. Якісний, зручний і правильно підібраний зонт буде радувати вас не один сезон.
Інструкція
1
Вирішіть, яка модель вам потрібна. Для довгих прогулянок під дощем зручний парасолька-тростина. Він найбільш міцний, має великий купол з щільно натягнутою тканиною, стійкий до поривів вітру. Однак у нього є і мінус - тростини не складаються і досить громіздкі.
2
Для повсякденного носіння зручніше парасолі в два складання. Вони поміщаються в портфель або середніх розмірів сумку. Такі моделі мають купол меншого розміру і більш крихкі спиці. Зустрічаються і мініатюрні парасольки в три складання - вони легко поміщаються в маленьку дамську сумку або кишеню плаща. Однак такі штучки не врятують при сильному зливі з поривчастим вітром - вони призначені для захисту від моросящего дощу, який застав вас зненацька.
3
Вибирайте між механічними парасолями і автоматами або напівавтоматами. Останнє зручніше в багатолюдній натовпі або при виході з транспорту - ви легко зможете відкрити їх, просто піднявши складену конструкцію над головою і натиснувши кнопку. Повністю автоматичні моделі закриваються натисненням тієї ж кнопки.
4
Оцініть матеріал купола. Він зазвичай вказаний на етикетці товару. Найдешевші моделі з переходу робляться з нейлону. Вони непогано виглядають, однак недовговічні. Велика частина парасольок має поліестеровий купол, більш тонкий і шовковистий на дотик. Зустрічаються і моделі з епонжа або тканини з тефлоновим просоченням - це останнє слово зонтичною моди.
5
Розкрийте майбутню покупку, оцініть розмір купола. Потрясіть зонт, тримаючи його на вазі - якісна модель не повинна скрипіти, гойдатися, купол не повинен крутитися на ручці. Відкрийте і закрийте його кілька разів - механізм повинен працювати бездоганно - плавно і без сторонніх звуків. Переконайтеся, що тканина не провисає і надійно прикріплена до спиць. Проведіть пальцем по ручці і краях спиць, перевірте гладкість металу, відсутність подряпин.
6
Підберіть підходящу забарвлення. Чоловіки зазвичай купують чорні парасолі, однак для них є чимало моделей в інших відтінках - темно-коричневі, сині, бордові. Дуже цікаво виглядають і картаті забарвлення. Дівчатам краще приміряти майбутню покупку перед дзеркалом. Розкрийте парасольку і оцініть, як ви дивитесь у парі з ним. Врахуйте, що він буде кидати відсвіт на обличчя, тому з моделями теплих відтінків - жовтими, помаранчевими, червоними, бежевими - ви будете виглядати гарніше.