Як завести ящик на Мейл. Як создат мій світ.

Mail.ru є одним з найпопулярніших поштових сервісів рунету. Після реєстрації на цьому ресурсі ви отримаєте не тільки нову адресу електронної пошти, а й персональну сторінку в соціальній мережі «Мій світ», особистий блог, можливість створити анкету в службі знайомств Mamba, можливість обмінюватися миттєвими повідомленнями в програмі «Агент» та ін. Реєстрація на проекті дуже проста, швидка і абсолютно безкоштовна.
Інструкція
1
Зайдіть зі свого комп'ютера або комунікатора на сайт http://mail.ru. Натисніть на посилання «Реєстрація у пошті», розташовану у синій вкладці «Пошта» під логотипом сайту.
2
Вкажіть в полях відкрилася форми свої ім'я та прізвище, дату народження і стать. За бажанням, напишіть назву свого міста. Якщо ви плануєте надалі розшукати своїх знайомих в мережі «Мій Світ», дані краще вказати реальні, щоб люди змогли вас по ним пізнати.
3
Введіть ім'я для свого поштового ящика (логін). Якщо придуманий вами логін зайнятий, система запропонує вам свої варіанти на вибір. Ви можете змінити домен, на якому буде створений поштовий ящик з mail.ru на list.ru, inbox.ru або bk.ru. Пробуйте всі варіанти: ім'я, яке вже зайнято на одному домені, може бути вільно на другом.Не забувайте, що в логіні можна використовувати тільки букви латинського алфавіту, цифри і знаки «_», «.», «-».
4
Введіть пароль для свого поштового ящика. Намагайтеся придумати такий пароль, щоб іншим людям його складно було підібрати, а вам - легко запам'ятати. Використовуйте при написанні пароля комбінації з великих і малих літер (російські літери в паролі використовувати не можна), цифри та спеціальні символи. Придуманий пароль продублюйте в рядку нижче.
5
Прив'яжіть свій аккаунт до номера мобільного телефону на випадок, якщо ви забудете пароль. Якщо ви не хочете вказувати свій номер, натисніть на посилання «У мене немає мобільного телефону».
6
Виберіть у спадному списку секретне питання, або створіть свій власний. Введіть відповідь на це питання в полі нижче. Намагайтеся вибрати таке питання, відповідь на який не можуть знати ваші знайомі. При введенні відповіді на секретне питання будьте уважні - не допускайте випадкових помилок у написанні слова, щоб потім у вас не виникло проблем з відновленням доступу.
7
Вкажіть адресу діючої електронної пошти як додатковий (якщо він у вас є). Додатковий e-mail також допоможе вам відновити доступ до ящика в разі втрати пароля.
8
Натисніть на кнопку "Зареєструватися". У віконці введіть перевірочний код. НД ?, ваш поштовий ящик створений. Повідомте його адресу своїм друзям і можете починати своє знайомство з проектами сайту Mail.ru.