Як визначити людину за її рисами обличчя. Як описати себе самої.

Физиогномика вивчає зв'язок між рисами обличчя людини та її характером. Знання основ цієї науки дає переваги у встановленні контактів з людьми, допомагає знайти індивідуальний підхід до будь-якій людині.
Інструкція
1
Вивчіть першим ділом на форму обличчя. У інтелектуалів зазвичай лоб ширше підборіддя. Крім цього, люди з довгастим обличчям чутливі, але розсудливі і врівноважені. Трикутне обличчя належить людям незгідливим і хитрим, схильним до зради. Квадратне обличчя асоціюється з рішучими, прямолінійними, відвертими особистостями. Люди з круглим обличчям добродушні і миролюбні.
2
Погляньте в очі людині. Маленькі очі належать людям замкнутим і похмурим, а великі - чутливим і вразливим. Провисшее нижню повіку свідчить про розгульного життя. Володарі витріщених очей страждають від дратівливості, рідко проявляють співчуття і повагу до ближніх. Чесні і наполегливі люди наділені «котячими» очима - блискучими і широко розкритими.
3
Зверніть на форму носа співрозмовника. Сильні особистості - люди з округлим кінчиком носа і вираженими крилами. Короткий ніс - ознака оптимізму і відкритої душі, довгий - яскравої індивідуальності. Орлиний ніс зазвичай у людини проникливого, злопам'ятної. У боязких і сором'язливих кінчик носа роздвоєний. Люди з грецьким носом самодостатні, помірковані в поглядах, легко знаходять спільну мову.
4
Придивіться до губ людини. Великий рот належить мужнім особистостям. Тонка лінія губ свідчить про педантичність. У нерішучих людей верхня губа випирає над нижньою, а у егоїстів навпаки. Про неабиякий розум свідчать витягнуті, з піднятими куточками губи середньої повноти. У песимістів і прагматиків повні пружні губи з поперечними зморшками.
5
Не забудьте для загальної картини оцінити форму вух. Довга мочка вказує на безтурботність і безпечність її володаря. Ознака неблагополуччя - маленькі вуха, вад особистості - великі. У доброго і душевного людини мочка трохи подається вперед.