Як знайти хорошого логопеда.

Досить багато дітей мають які-небудь порушення мови. Коли батьки стикаються з цією проблемою у своєї дитини, перед ними постає питання: де знайти кваліфікованого і досвідченого логопеда?
Інструкція
1
Перш за все, можна звернутися до логопеда при поліклініці, дитячому садку або школі, яку відвідує ваша дитина. Якщо є можливість ходити до нього, то вам не буде потрібно якихось фінансових витрат - це безкоштовно. До того ж, не доведеться дитини кудись возити. Однак потрібно враховувати, що в заняттях з логопедом при поліклініці існує певна квота на заняття, і цього годинника може бути недостатньо для коригування мовлення. У дитячих садках і школах логопедичні заняття проводяться для дітей з незначними порушеннями мови. Якщо дитині потрібна більш серйозна допомога, вас можуть направити в спеціалізований логопедичний дитячий сад або школу.
2
Для розвитку малюка з серйозними порушеннями мови прекрасно підійде логопедичний дитячий сад. В логопедичних дитячих садах зазвичай прекрасно поставлений і логопедичний, і освітній процес розвитку дитини. Крім занять з корекції мовлення, з дітьми займаються розвитком уваги, мислення, пам'яті, моторики, а також навчають математиці, грамоті, ліпленні і малювання. Однак, кількість індивідуальних занять в спеціалізованому дитячому садку для дитини може виявитися недостатнім. В такому випадку вам доведеться додатково шукати логопеда, щоб він займався з дитиною в індивідуальному порядку.
3
Також ви можете звернутися в будь-якої платний медичний центр або логопедичний кабінет. Плюси цього варіанту: - легалізована діяльність; - Спеціально обладнані приміщення; - ретельний підбору фахівців; - професіоналізм; - індивідуальний план занять; - можливість вибору оптимального времені.Мінуси: як правило, досить високі фінансові витрати порівняно з вартістю послуг приватного фахівця.
4
Добре, якщо ви можете знайти логопеда за рекомендацією знайомих. Особливо якщо вони задоволені результатами його роботи. Цей варіант хороший тим, що ви можете дізнатися об'єктивну інформацію про логопедів, про його професіоналізм. Однак, потрібно мати на увазі, що фахівець, якого вам порекомендував хтось із знайомих або друзів, може не укластися в терміни, в які він виправив дефект мови в іншої дитини. Оскільки немає однакових дітей, терміни усунення проблем в мові у різних дітей індивідуальні.
5
Якщо у вас немає можливості знайти приватного логопеда за рекомендацією, можна знайти його по оголошенню в газеті або в інтернеті. Плюси цього варіанту: виїзд на будинок, якщо виявляється така послуга; можливість домовитися про оплату, яка влаштовує обидві сторони. Мінуси: складно знайти об'єктивні відгуки про приватний спеціалісті; немає гарантій і офіційних зобов'язань з боку приватного логопеда. Тому бажано дізнатися якомога більше інформації про його професіоналізм і досвід роботи.
6
Запитання, які бажано задати логопеда: - якими є його кваліфікація і досвід? - Яка вартість занять? - Як довго потрібно буде відвідувати заняття?
7
Через деякий час, коли дитина почне займатися з фахівцем, зверніть увагу на те, як логопед спілкується з дитиною, наскільки невимушено малюк себе почуває в його суспільстві. Не забувайте про те, що успіх при виправленні порушень мовлення багато в чому залежить від взаєморозуміння між логопедом і дитиною. Тому дуже важливо, наскільки між ними налагоджений контакт.
8
Намагайтеся також самі присутнім на заняттях, щоб розуміти, як просувається робота з корекції мовлення. Також обов'язково займайтеся вдома з дитиною, виконуючи вправи логопеда. Мовний навик не набувається за одне заняття, тут важлива постійна тренування. Тому, щоб заняття з логопедом були ефективними і плідними для дитини, обов'язково відпрацьовуйте з дитиною ці завдання.
Корисна порада
Логопедичні дитячі сади в Москве:http://www.det-sad.com/logopediceskie_detskie_sadiЛогопеды:http://logopedy.ru/portal/logopedy.htmlhttp://www.logopsiholog.ru/specialist.htmlhttp://www.logoden.ru/http://repetitors.info/repetitor/logoped/?_openstat=ZGlyZWN0LnlhbmRleC5ydTszNTY5NzA4OzI4ODY3ODEzO3lhbmRleC5ydTpwcmVtaXVthttp://www.uchitel-logoped.ru/Логопедические центры:http://www.log-center.ru/http://www.logoped.info/http://www.logopedplus.ru/index/logopedplus/http://www.center-sozvezdie.ru/about13.htmlhttp://logopedy.ru/portal/logo-center.htmlhttp://www.logopedia.ru/