Як зробити з листа конверт.

Зберігати диски в зручній формі і при цьому не пошкоджувати їх - завдання не з легких, тому доводиться або купувати пластикові конверти, що досить накладно, або зробити конверт власними руками. Зараз ви дізнаєтеся, як зробити абсолютно закритий конверт із звичайного аркуша офісного паперу.

Вам знадобиться

Приготуйте лист паперу. Ні ножиці, ні клей вам не знадобляться.

Інструкція
1

Отже, для початку необхідно розташувати диск точно по центру аркуша, а потім загнути ту сторону паперу, який є довгою. Зробіть це так, щоб лінії згину не виявилися паралельними, вони повинні трохи не сходитися один з іншого. Зробити це досить просто, оскільки варто лише простежити, щоб загнуті і незагнуті кромки листа виявилися внахлест з однією з сторін. З першого погляду це навіть не буде помітно, оскільки різниця - в парі міліметрів.

2

У цьому кроці потрібно сформувати зворотний бік конверта і його клапани. Робиться це в такий спосіб: зігніть папір в напрямку, який виявиться перпендикулярно попереднім згинах.

3

Щоб ваш диск виявився під надійним захистом і не боявся пилу і пошкоджень, вставте вузький клапан в більш широкий. Ось, власне, і все. Ці нескладні дії допоможуть вам швидко упакувати диск без зайвих витрат.

Корисні поради

Якщо ви хочете, щоб ваш конверт був незвичайним і зовні більш приємним, зробіть його з паперу, на якій попередньо буде надрукований малюнок або напис. До того ж, це ще і допоможе вам відрізнити його від інших і швидше знайти.