Як зробити волосся здоровими і сильними.

Гарне волосся - предмет гордості будь-якої жінки. Але навіть дівчата, які отримали таке багатство від природи, повинні піклуватися про них, так як в сучасному житті існує безліч факторів, які негативно впливають на волосся.
Інструкція
1
Проаналізуйте свій раціон. Краса волосся потребує продуктах, багатих на вітаміни групи В. Це різні каші, хліб з борошна грубого помелу з висівками, насіння. Також необхідний вітамін А, Е і С. Вони містяться в різних фруктах і овочах, рибі, яйцях. Не забувайте і про мікроелементи, таких як селен, мідь, цинк і хром. Якщо забезпечити правильне харчування собі ви не можете, то приймайте полівітамінні комплекси. Навесні це особливо актуально, тому що організм особливо гостро відчуває брак вітамінів.
2
Не можна мити голову дуже гарячою водою, так як вона сильно сушить волосся. Особливо це важливо взимку, коли сухе повітря приміщень і холод на вулиці сприяють сильної втрати вологи.
3
При митті намилюйте волосся двічі. Перший раз ви змиєте укладальні кошти і вуличну грязь, яка на них налипнув. Другий - надлишки жиру з коренів волосся. І пам'ятайте, що шампунь треба наносити на коріння волосся, збивати в піну і лише потім розподіляти по всій довжині. А кондиціонер і маски наносяться переважно на кінці, так як саме вони найбільше схильні до пошкоджень.
4
Під час миття масажуйте шкіру голову. Це посилить кровообіг у ній і поліпшить доступ поживних речовин до волосяних цибулин.
5
Чи не застосовуйте часто фен та інші нагрівальні прилади для укладання (прасування, плойки). Якщо ж така необхідність існує, використовуйте засоби, які захищають волосся від теплового впливу. А фен вибирайте з можливістю сушки холодним повітрям.
6
Носіть головний убір. Взимку він захищає волосся від впливу холодного повітря, а влітку від негативного впливу сонячних променів. Вибирайте не дуже теплі шапки, так як потовиділення призводить до більш швидкого забруднення локонів. Влітку ж сонце руйнує захисну структуру волосся, що робить його сухим і млявим. До того ж влітку капелюх захистить вас від сонячного удару.
7
Всі експерименти з волоссям залиште до весни. Зима і літо, особливо час перед поїздкою в теплі країни до моря - не найвдаліший час, щоб піддавати їх сильному впливу хімікатів. Волоссю і без того доводиться не просто. Не варто додатково травмувати їх фарбуванням, завивкою або випрямленням.
8
Застосовуйте живильні маски як мінімум раз на тиждень. Сухі ж і пошкоджене волосся будуть вельми «раді» таким маскам і два, і три рази на тиждень.
Об'єкт неодмінного захоплення чоловіків і заздрості жінок - красиві, здорові волосся. На жаль, не багато дівчат можуть такими похвалитися. Але цілком під силу зробити своє волосся більш сильними, якщо піклуватися про їх здоров'я і правильно за ним доглядати.
Інструкція
1
Для того щоб зробити волосся сильними і здоровими, в першу чергу проаналізуйте свій щоденний раціон харчування. Пам'ятайте, що краса волосся напряму залежить від споживання вами продуктів, що містять велику кількість вітамінів групи В. До таких продуктів відносяться різні каші, насіння соняшнику, висівки, хліб, спечений з борошна грубого помелу. Крім того, волосся потребують і у вітамінах А, Е і С. Їх організм може отримати зі свіжих овочів і фруктів, яєць, риби. Не забувайте балувати себе і різними мікроелементами - хромом, міддю, селеном, цинком. Якщо ви відчуваєте, що організму все одно не вистачає корисних речовин, то спробуйте приймати полівітамінні комплекси. Це особливо необхідно навесні.
2
Ні в якому разі не мийте голову дуже гарячою або дуже холодною водою, вона може сильно висушити волосся. Використовуйте воду оптимальної, приємною для шкіри температури. Це правило найбільш важливо дотримуватися в зимові холоди. У період, коли і без того сухе повітря і холод викликають сильну втрату вологи. Крім того, під час миття обов'язково двічі намилюйте волосся. Перший раз необхідний для того, щоб повністю видалити вуличний бруд і укладальні кошти. Друге нанесення шампуню потрібно робити для розчинення надлишків жиру на коренях волосся. І запам'ятайте ще одне дуже важливе правило: шампунь потрібно наносити і збивати в піну на коренях волосся, лише після цього розподіляти по всій довжині. А ось масками і бальзамами краще обробляти кінці волосся, найбільш схильні пошкоджень. В процесі миття обов'язково легкими круговими рухами масажуйте шкіру голову. Дана процедура дозволить поліпшити кровообіг.
3
Намагайтеся якомога рідше використовувати фен, плойки, прасування. Всі ці нагрівальні прилади, що дозволяють укласти волосся, негативно позначаються на їх здоров'ї. Якщо ж перед вами виникає така необхідність, в обов'язковому порядку застосовуйте засоби, що допомагають захистити волосся від негативного теплового впливу.