Як впливає вік батьків на здоров'я новонароджених дітей.

Єдиної думки лікарів з приводу здоров'я новонароджених дітей, залежного від віку батьків, не існує. Однак, є думка, що занадто юний або занадто зрілий вік батьків може негативно позначитися на здоров'ї новонародженого малюка.
Інструкція
1
Якщо вагітність настала у жінки до 18 років, необхідно негайно встати на облік в жіночу консультацію і пройти весь спектр медичного обстеження. У дуже юному віці організм недостатньо підготовлений до виношування дитини, але плюсом є те, що немає хронічних захворювань, придбаних з роками, тому найчастіше на світ з'являється абсолютно здоровий малюк без будь яких відхилень або патологій.
2
Занадто зрілий вік може негативно позначитися на здоров'ї малюка. З віком з'являється не лише «букет» набутих захворювань, але шкідливі звички, негативний вплив поганої екології, неправильне харчування і нездоровий спосіб життя можуть дуже негативно позначитися на здоров'ї новонародженого.
3
При плануванні вагітності після 30 років пройдіть повне медичне обстеження. Якщо ви страждаєте серйозними захворюваннями, то від народження малюка краще відмовитися.
4
Хоча абсолютно здорова мати і батько можуть привести на світ здорове потомство як в 30-40 років, так і в більш старшому віці. Якщо батьки вели здоровий спосіб життя, не захоплювалися шкідливими звичками, не мають хронічних захворювань, то на світ можуть з'явитися абсолютно здорові діти без будь яких відхилень у фізичному і розумовому розвитку.
5
Однак далеко не всі у віці старше 30-35 років можуть похвалитися абсолютним здоров'ям. До того ж репродуктивна функція підпорядковується законам природи. Тому з віком ризик народження дітей з відхиленнями зростає. Якщо жінка планує вагітність у віці 35 років, то ризик патології плоду вище в 3 рази порівняно з популяцією. У жінок старше 40 років ризик відхилень дитини у фізичному чи розумовому розвитку збільшується до 4-5%.
6
Фетопланцентарная недостатність виникає в 60% як у дуже юних мам, так і у дуже зрілих. Хромосомні патології плода безпосередньо залежать від віку батьків, ніж старше вік матері і батька, тим вище ризик розвитку хромосомних відхилень у плоду. Пов'язано це з природним процесом старіння статевих клітин та їх мутацією з віком. Це абсолютно не означає, що кожна жінка або чоловік віком матимуть дані проблеми, тому, незалежно від віку, дитина може народитися абсолютно здоровим.