Як позбутися страху під час польоту на літаку.

Страх польотів - одна з найпоширеніших фобій в сучасному світі. Для багатьох людей політ на літаку є найсильнішим стресом, що супроводжується емоційним та психологічним навантаженням. Позбутися страху можна за допомогою декількох методів.
Інструкція
1
Навчіться розслаблятися безпосередньо перед польотом. У цьому вам допоможе улюблена музика, похід по магазинах, читання книги або журналу - час пролетить швидше, та й ви зможете відволіктися від тривожних думок. Зосередьтеся на чому-небудь, що не має відношення до літаків - не дивитеся на них через скло, спостерігаючи, як відбувається обслуговування або погрузка багажу.
2
Розташуєтеся в кріслі зручніше - вам належить провести в ньому кілька годин, тому пошукайте комфортну позу, розкладіть свої речі. Візьміть в салон плеєр з навушниками, ноутбук або захоплюючу електронну гру - постарайтеся абстрагуватися від своїх відчуттів і не фіксуйте кожну деталь. Якщо відволіктися зовсім не виходить, то починайте рахувати - просто перебирайте в умі цифри, промальовувати їх подумки перед очима, використовуйте методику розслабляючого дихання (вдихайте на 5 рахунків, а видихаючи, вважайте до 7).
3
Звільніть своє тіло від усього стягивающего - зніміть годинник, звільніть краватка або розстібніть піджак, гудзики на рукавах, пересуньте пряжку ременя на кілька поділок тому. Збираючись в політ, надягайте зручну і не стискує рухів одяг, туфлі без каблука або кросівки.
4
Прийміть заспокійливе. Є спеціальні препарати, що пригнічують почуття тривоги - випити рекомендована кількість ліків зовсім не соромно, зате ви будете почувати себе спокійніше і впевненіше. Деякі в цих цілях краще використовувати в якості релаксанта спиртне - і це піде вам на користь, тільки намагайтеся не захоплюватися.
5
Використовуйте свою уяву для того, щоб представити свої страхи візуально. Ви можете подумки намалювати величезний летить куля, помістивши туди всі свої побоювання, фобії і погані думки. Уявляйте, як куля поступово віддаляється від вас, стаючи все менше і менше і, нарешті, зникає зовсім. Зосередьтеся на своїх емоціях - якщо тоді, коли ви відчуваєте сильний страх, у вас болить живіт або голова, то уявіть собі, що ви дихаєте через цю частину тіла. З видихом ви кожен раз очищаєте орган, який поступово стає з яскраво-червоного або чорного фіолетовим або жовтим. Подумки направляйте туди промінь світла, зціляє і знімає напругу.