Як проводити лікування дисбактеріозу народними засобами.

Порушення роботи травної системи людини в більшості випадків пов'язано з дисбактеріозом. Це захворювання викликане зміною природного стану мікрофлори кишечника, що призводить до зменшення кількості корисних бактерій.
Вам знадобиться
  • - молоко;
  • - чорний перець горошком;
  • - квашена капуста;
  • - часник;
  • - насіння гарбуза;
  • - цикорій.
Інструкція
1
Позбутися від дисбактеріозу допомагають деякі засоби народної медицини. Але перш ніж почати їх використовувати, все-таки проконсультуйтеся з лікарем.
2
Молоко вважається найкориснішим продуктом харчування. Для лікування дисбактеріозу пийте непастеризоване молоко, а домашнє, попередньо прокип'ятивши його.
3
Протягом двох тижнів ковтайте по 3-5 горошин чорного перцю щодня, запиваючи їх водою. Ні в якому разі не розжовуйте його, щоб не викликати подразнення слизової оболонки шлунка і кишечника. Якщо після декількох днів такого лікування вас почнуть турбувати болі в животі, ковтайте перець горошком тільки після їжі.
4
Квашена капуста - джерело корисних мікроорганізмів і кислот, але вона зроблена з дотриманням рецепта. Тому краще кислу капусту для лікування дисбактеріозу купувати не в супермаркеті, а на ринку. Ще надійніше приготувати її самостійно.
5
Часник - хороший засіб від дисбактеріозу, але його краще їсти не цілими зубчиками, а додавати в салати і різні страви. Щоб досягти лікувального ефекту, впродовж двох тижнів (незгірш) слід вживати не менше трьох зубчиків часнику в день. Увага! Часник має протипоказання - при гіпертонії і хворобах серця вживати його варто з обережністю.
6
Насіння гарбуза містять масло, що покращує травлення, тому вони з успіхом застосовуються при лікуванні дісбакетріоза. Але вони повинні бути не смаженими, а тільки висушеними, так як при високій температурі вони втрачають свою корисність. Вживати їх потрібно в міру - не більше однієї десертної ложки двічі на день перед їжею. Курс лікування гарбузовим насінням слід проводити два тижні.
7
Цикорій - корисний засіб при лікуванні дисбактеріозу. Він містить інулін, службовець сорбентом і живильним середовищем для корисних бактерій, що негайно покращує стан мікрофлори кишечника. Пийте напій з цикорію замість кави, і він допоможе вам швидко позбутися від дисбактеріозу.