Як зшити взуття.

Рукоділля в наші дні стало надзвичайно модним напрямком і захопленням, і воно дійшло не тільки до оформлення і створення одягу з аксесуарами, а й до створення власноруч виготовленої взуття. Використовуючи старі джинси і швейну машинку, ви можете зшити оригінальні і модні кеди, в яких можна буде ходити в теплу літню погоду.

Інструкція
1

Візьміть старі кросівки, фольгу, два шматка товстої гуми, міцний гумовий клей, хороша щільна тканина (наприклад, джинсова), устілки вашого розміру, маркер, кравецькі голки і шпильки, шнурки і затискачі, ножиці, контрастну тканину і металеві люверси для тканини .

2

Щільно оберніть фольгою пару старих кросівок. Прикладіть їх один до одного підошвами і обведіть яскравим маркером по лінії устілки. Потім по наміченій лінії зріжте фольгу вище рівня устілки і розгорніть як викрійку, розрізавши лінію п'яти вертикально і разогнув верхню частину. На місці п'яти злегка подовжите викрійку.

3

Прикріпіть фольгу на джинсову тканину і виріжте викрійки, роблячи припуски на шви. Позначте праву і ліву деталь, щоб згодом не переплутати.

4

Виріжте з шматочків джинсової тканини язички для взуття. На вирізі верхній частині кед встановіть люверси для шнурівки.

5

Просуньте шнурки в люверси, а на лицьову сторону пришийте заздалегідь підготовлені аплікації з тканини іншого кольору. Заготівлю верхній частині кед надіньте на ноги виворітного стороною назовні, зашнуруйте і шпильками заколіть лінію п'яти.

6

Зніміть заготовки і прошийте п'яту, а потім обведіть старий кросівок на папері, щоб отримати викрійки устілок. Виріжте внутрішні тканинні устілки і пришити до заготовок. Виверніть кеди на лицьову сторону і вкладіть всередину заздалегідь куплені устілки.

7

Потім за наявними викрійками виріжте зовнішні устілки з товстої гуми, приклейте до нижніх сторонам кед і щільно зав'яжіть шнурами або гумками, складні місця закріпивши прищіпками і затисками.

8

Після того, як клей просохне, можете міряти нові кеди і носити їх, дивуючи оточуючих.