Які симптоми з'являються при запаленні підшлункової.

Спровокувати запалення підшлункової залози можуть багато чинників: прийом таблеток або алкоголю, неправильне харчування і загальний розлад органів травлення. Симптоматика панкреатиту може бути як яскраво вираженою, так і ледве помітною. У кожному разі, поставити точний діагноз самі ви не зможете.
Інструкція
1
Початок хвороби не проявляється якими-небудь вираженими симптомами. Зазвичай спостерігається зниження апетиту, відрижка і легка нудота. Звичайно, такі ж відчуття можуть бути і при розладах інших органів, але це не означає, що до лікаря йти не потрібно. Запишіться на прийом до гастроентеролога. Вилікувати панкреатит на початковій стадії простіше, потім запалення може придбати хронічну форму.
2
До характерних ознак панкреатиту відноситься і біль. Якщо запалена головка залози, то біль віддає в праве підребер'я. При наявності запалення в хвості, неприємні відчуття з'являються в лівому підребер'ї. Також вона може відчуватися і посередині живота або локалізуватися в надчеревній ділянці. Без необхідної терапії біль посилюється з кожним днем.
3
Також при панкреатиті з'являється розлад кишечника. Позиви в туалет стають частішими. Ці ж симптоми нерідко мучать і при запаленні печінки або шлунку, тому їх не можна віднести до достовірним ознаками хвороби підшлункової.
4
На тлі перебігу хвороби спостерігається сильна блювота і підвищення температури тіла, блідість шкірних покривів і рясне потовиділення. Мова покривається нальотом. При появі цих симптомів викличте швидку допомогу і вирушайте на лікування в стаціонар. Не приймайте ніякі таблетки, це може змастити симптоматику, що ускладнить роботу лікарям при постанові діагнозу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fE6fJtt4IPg
Зверніть увагу
Якщо панкреатит не лікувати, може розвинутися некроз тканини, а також діабет і інші відхилення. Підшлункова залоза виконує життєво важливі функції, тому стежте за її здоров'ям.
Корисна порада
До приїзду швидкої допомоги нічого не їжте. Випийте трохи лужної рідини, наприклад, соди з водою або мінералки (Боржомі, Єсентуки). Прийміть зручне положення і чекайте приїзду фахівців.