Як передати програму з телефону на телефон.

Не всі програми, що передаються з телефону на телефон, працюють коректно. Тут необхідно враховувати не тільки наявність доступних методів передачі даних, але і сумісність платформ. Також читайте про передачу на сторінці завантаження файлу програми в розділі додаткової інформації.
Вам знадобиться
  • - два пристрої з однаковими операційними системами і можливістю бездротового сполучення.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що програма, що працює у вашому телефоні, працюватиме в іншому апараті. Зазвичай це властиво для моделей телефонів одного виробника, однієї версії операційної системи і так далі, але можуть бути і винятки. Також якщо ви збираєтеся передавати java-додаток, заздалегідь не сподівайтеся на позитивний результат. Більшість подібних програм запускаються тільки при самостійному скачуванні їх з телефону, але і тут також можливі винятки.
2
Увімкніть на обох мобільних пристроях функцію бездротової передачі даних через Bluetooth. У вашому телефоні відкрийте папку з файлом установки програми, яку хочете передати іншій людині. У контекстному меню вибраного вами файлу вкажіть передачу даних і виберіть відповідний спосіб.
3
Виконайте пошук доступних пристроїв в радіусі дії Bluetooth, після чого знайдіть назву телефону тієї людини, якій хочете передати програму. Після цього дочекайтеся закінчення передачі даних і спробуйте запустити додаток на телефоні одержувача файлу. Для цього необхідно попередньо встановити його, запустивши з директорії знаходження інсталятора.
4
Якщо спроба передачі файлу з одного телефону на інший таким чином виявилося невдалою, скопіюйте файл установки програми на комп'ютер. Після чого перемістіть його в пам'ять того мобільного пристрою, якому ви хотіли його передати. Якщо у вас знову не вийшло запустити файл, цілком можливо, що він пошкоджений або несумісний з версією операційної системи мобільного пристрою.
5
По можливості встановлюйте програмне забезпечення зі спеціальних сайтів, де у властивостях додатки написані всі підтримувані моделі мобільних телефонів і операційних систем.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що передавати потрібно не додаток, а його інсталятор.