Як приготувати фуршет.

Фуршетний стіл все частіше з'являється на святах. Господині оцінили всі його плюси - вільний простір, легкі закуски, невимушене спілкування, не прив'язане до сусіда за столом, та інші. Підготувати фуршет для своїх друзів не важко, а часом і захоплююче.
Інструкція
1
Виберіть приміщення. Воно повинно бути досить просторим. Стіл потрібно помістити в одному з кутів, центр залишити не зайнятим, а вздовж по стінах розставити стільці або акуратні диванчики. Простір навколо столу залиште вільним для того, щоб гості могли легко переміщатися біля нього. Не старайтесь вмістити максимальну кількість стільців - фуршет припускає, що спілкуватися всі будуть, в основному, стоячи, переходячи від однієї компанії до іншої.
2
Накрийте стіл. Це головний елемент фуршету. Розташований він повинен бути в стороні, не займаючи основну частину кімнати, як це прийнято при звичайних застіллях. В першу чергу, зверніть увагу на те, що посуд повинна стояти на одному краї. Келихи, чарки і стакани поставте рівними рядами. Прилади покладіть поруч, загорнувши їх в тканинну серветку. Тарілки використовуйте діаметром не більше п'ятнадцяти сантиметрів.
3
Приготуйте частування. Фуршетний стіл передбачає, здебільшого, безліч варіантів закусок. Сміливо готуйте різні канапе, маленькі бутерброди, сирні і м'ясні нарізки. Гарячі страви так само часто з'являються на фуршетах, але їх подачу потрібно ретельно продумати. Обов'язково розділяйте їх на порції і укладайте на великі тарілки - ваші гості не повинні дбати про те, як відрізати собі шматочок яловичини або качки. Напої краще поставити на окремий столик.
4
Якщо ви влаштовуєте в стилі фуршету великий захід (наприклад, весілля), доведеться трохи змінити умови. Організуйте один великий стіл в стороні, по залу же повинні бути розставлені безліч круглих з посудом і приладами для гостей. В цьому випадку люди будуть підходити за частуваннями, а потім сідати на відведене їм місце. Напої доцільно розносити офіціантам.
Зверніть увагу
Якщо ви влаштовуєте фуршет у себе вдома, організуйте розваги для гостей. Вони обов'язково стануть в нагоді, якщо люди не знайомі між собою.
Корисна порада
Проявіть всю свою фантазію в плануванні закусок. Згадайте рецепти фаршированих яєць, рулетиков, сендвічів. Фрукти і салати так само відмінно підійдуть до подібного застілля.