Як декодувати канали.

Кодування супутникових каналів - достатньо складний процес, який на даний момент вже втратив актуальність. Але якщо ви все ж хочете ризикнути і переглянути кодовані канали, запасіться терпінням - дана процедура може зажадати у вас чимало часу.
Вам знадобиться
  • - ресивер з емулятором;
  • - коди доступу.
Інструкція
1
Знайдіть ключі до каналів, які хочете розкодувати для перегляду на вашому телевізорі. Ви можете переглянути їх на різних тематичних сайтах і форумах. Зверніть увагу на наявність у вашому ресівері програми-емулятора, оскільки при її відсутності ключі вводити буде просто нікуди.
2
Якщо вашою моделлю ресивера не передбачена вбудована програма-емулятор, скачайте останню версію програми прошивки, перевірте її на віруси і скопіюйте на знімний USB-накопичувач. Після цього підключіть флешку до приймача і, діючи відповідно до доданої до програми інструкції, виконайте перепрошивання в меню оновлення програмного забезпечення. Якщо після даної процедури в меню ресивера з'явився емулятор, ви правильно виконали перепрошивку.
3
В програмі-емуляторі введіть з пульта ресивера знайдені вами ключі. Після цього дивіться розблоковані канали та очікуйте відповідь дій з боку компанії-постачальника послуг супутникового телебачення, оскільки встановлені ними системи захисту давно вже присікають подібного роду несанкціонований доступ до перегляду зашифрованих каналів.
4
Скористайтеся альтернативним законним способом перегляду каналів - шарінгом. Схема його роботи досить проста - абонентська плата розподіляється на декілька користувачів з використанням підключення доступу до кодованим каналам всього лише на одному тюнері. Також ви можете просто оплатити використання кодованих каналів, що буде найкращим варіантом в даній ситуації.
5
Зверніть увагу, що за незаконний перегляд кодованих каналів передбачається відповідальність перед постачальником послуг супутникового телебачення, тому користуйтеся тільки легальними способами перегляду і не порушуйте умови укладеного між вами договору.
Корисна порада
Не порушуйте умови договору.