Як переключити телефон у імпульсний набір.

Перемикання імпульсного і тонового набору в більшості випадків є головним болем власників стаціонарних телефонів. Зокрема це стосується тих моделей, інструкції і меню яких передбачені тільки лише на мові виробника.
Вам знадобиться
  • - інструкція;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Перемикання імпульсного і тонального набору відбувається по-різному, це залежить від моделі і виробника вашого телефонного апарату, тому уважним чином ознайомтеся з йде в комплекті інструкцією користувача щодо даної теми.
2
Якщо вона відсутня у вас з якоїсь причини, зайдіть на офіційний сайт виробника і виконайте пошук вашої моделі телефону, в розділі інформації скачайте керівництво користувача. Зверніть увагу, що в деяких випадках може знадобитися введення даних серійного номера вашого телефону, після чого інструкція буде відправлена на вашу електронну адресу.
3
Переконайтеся також у тому, що ваша модель телефону підтримує імпульсний режим набору. Переглянути відомості щодо даної теми можна на офіційному сайті виробника або в інструкції.
4
Поміняйте режим з тонового на імпульсний за допомогою меню, що запускається натисканням кнопкою із зірочкою, в телефонах Panasonic. Зазвичай використовується подвійне натискання кнопки не в розмові, а в режимі очікування. Кількість натискань кнопок може варіюватися залежно від моделі вашого апарату.
5
Якщо ви власник стаціонарного телефону виробника Tomson, зайдіть в головне меню вашого апарату і знайдіть пункт Einstelling, після чого натисніть на кнопку ОК. За допомогою кнопок плюс і мінус знайдіть меню перемикання MFV (тоновий набір) і IWN (імпульсний набір).
6
Виберіть відповідний пункт меню і натисніть на кнопку ОК. Подвійним натисканням кнопки повернення поверніться в головне меню і перевірте, чи змінився режим натискання кнопок. Така схема характерна для більшості моделей апаратів даного виробника. Однак схема меню може відрізнятися в деяких випадках, але назви режимів завжди залишаються без змін.
Корисна порада
Послідовність дій для кожної моделі одного виробника може бути різною.
У звичайних міських телефонах існує два види набір номера: так званий імпульсний, відомий ще з часів дискових телефонів, і тональний. В даний час прийнято вважати, що імпульсний набір (коли кількість імпульсів, переривань відповідає тій чи іншій набраної цифрі номера) - це пережиток минулого. Зараз все частіше використовується тональний набір (при якому номер набирається за допомогою спеціальних тональних посилок). Однак досить часто телефонні станції не підтримують тоновий набір.
Інструкція
1
Деякі моделі телефонів від початку не підтримують режим тонального набору. Наприклад, дискові телефонні апарати створені тільки для імпульсного набору номера. Якщо у вас подібний апарат, можете сміливо користуватися його функціями.
2
Практично на всіх сучасних телефонних апаратах присутній перемикач режиму набір номера. Зазвичай він представляє пересувається перемикач-повзунок. Також на ньому завжди присутній перемикач "Pulse/Tone", що відповідає імпульсному і тональному режимам. Переведіть перемикач в положення "Pulse". Отже, ваш телефон змінив режим набору номера.
3
Якщо даний перемикач у вашої моделі телефону відсутній, то аналогічну функцію перемикання режимів виконає клавіша «*» («зірочка»), присутня на цифровій клавіатурі вашого телефонного апарату. Повторне натискання поверне телефон в колишній режим набору номера.Іногда після зміни режиму потрібно опустити трубку на важіль і знову підняти її. Тобто, під час розмови перевести апарат з режиму на інший практично неможливо на деяких моделях телефонів.
4
Якщо у вас DECT телефон (тобто, телефон, який має бездротову радіо-трубку), то настройки режимів набори номера містяться в налаштуваннях «бази», до якої «прив'язана» трубка. Доступ до налаштувань можливий безпосередньо з трубки телефонного апарату, або з кнопок управління на «базі».
5
Прочитайте інструкцію до вашого телефону. Вона обов'язково міститиме інформацію про налаштування апарату, включаючи переклад в тональний, або імпульсний режим набору номера. Також ви можете знайти інструкцію на сайті виробника або сайтах, створених для допомоги користувачам.