Як зробити парогенератор.

Парогенератори використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості і необхідні для виробництва водяної пари. Їх також можна застосовувати в побутових умовах для очищення та дезінфекції різних поверхонь. Такі парогенератори дозволяють повністю відмовитися від синтетичних миючих засобів та знизити споживання води.
Інструкція
1
Використовуйте газовий пропановий балон в якості основи для майбутнього парогенератора. Його розмір підбирається в залежності від того, який обсяг пара необхідно виробляти. Враховуючи правила безпеки, випустіть весь газ з балона, після чого акуратно викрутити латунний клапан. Необхідно вимити внутрішню частину. Для цього скористайтеся звичайним миючим засобом для посуду і теплою водою. Балон мийте до тих пір, поки не пропаде запах газу. Дайте корпусу ретельно висохнути.
2
Вріжте в нижню частину балона Тени. Кріплення для них розробіть самостійно з наявних матеріалів з урахуванням, що воно повинне витримувати тиск не менше 6 атмосфер і дозволяти змінювати електротеном в разі перегоряння. Дані елементи підбираються з розрахунку 3кВт на 10 літрів води.
3
Встановіть у верхній частині балона додатково чотири трубки з різьбленням. На них будуть накручуватися прилади автоматики, клапан скидання тиску і кран заправки парогенератора водою. Збоку приваріть також трубку з кульовим краном на відстані 10 см від верхньої точки. Вона буде виступати в якості рівня рідини. При заповненні балона водою відкривається даний кран. Як тільки з нього потече вода, необхідно припинити процес.
4
Доробіть латунний клапан балона. Розпиляєте його навпіл. Приберіть верхній стрижень і рассверлите отвори діаметром 15 мм. Наріжте різьбу і накрутіть на нього кульовий кран, який використовується для відбору пари.
5
Використовуйте готові стрілочні контактні манометри в якості приладів Кіпа для парогенератора. Один датчик буде здійснювати контроль тиску, а другий - контроль температури. З'єднайте прилади послідовно, що дозволить відключати нагрів при спрацьовуванні обмеження по одному з параметрів. Втягивающая котушка магнітного пускача може бути використана в якості навантаження.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IbuI6a5ssIQ
Якщо ви вирішили зробити димохід , то обов'язково правильно зробіть схему. Конструкція димоходу повинна бути прорахована до дрібниць. Помилки в конструкції можуть призвести до сильного задимлення.
Інструкція
1
Основною характеристикою димоходу є матеріал. В даний час великою популярністю користуються димоходи, виконані з кислостійких нержавіючої сталі в яку доданий молібден. Однак для печі або каміна, в яких димові гази не мають підвищеної кислотності, можна використовувати звичайний цегла.
2
Найкраще форму димоходу робити у вигляді циліндра. Димохід повинен мати мінімальну кількість кутів. У хорошому димоході практично не з'являються відкладення на стінках.
3
Розмір визначає діаметром, а також висотою конструкції. Перша характеристика обчислюється виходячи з потужності обладнання, ширини його вихідного отвору, а також виходячи з кількості перешкод на шляху диму. Висота димоходу повинна повністю відповідати будівельним нормам. При цьому враховує висота будівлі, тип даху, а також габарити сусідніх будівель. При виконанні проектування обов'язково потрібно дотримуватися вимог до горизонтальних ділянках димоходу. Довжина не повинна бути більше 1 метра, так як тепле повітря рухається вертикально, а не горизонтально. В іншому випадку виникнуть проблеми, пов'язані з поганою тягою і підвищеним відкладенням сажі на цій ділянці.
4
При підключенні котла до димоходу часто виникають проблеми невідповідності діаметрів. Для вирішення проблеми можна використовувати редукційний перехідник. Зона з'єднання обладнання з димоходом обов'язково повинна бути оброблена спеціальним герметиком. Подальша збірка димоходу проводиться по ходу конденсату, тобто з розширенням вгору. Таким чином, конденсат не виходитиме на зовнішню стінку труби.
5
Димохід з цегли потрібно збирати у відповідності з проектом. Кожен камін або піч потребує індивідуальної кладки, яка повинна бути прописана по шарах. Намагайтеся мінімізувати шорсткості на внутрішніх стінках і стежити за герметичністю споруди.