Як заглушити телевізор.

Напевно ви не раз стикалися з проблемою голосно працюючого телевізора в сусідів. Вирішити її можна кількома способами, один з найбільш адекватних - звернення до поліції. Але є також і альтернативні методи.
Вам знадобиться
  • - прилад для придушення сигналів;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Якщо вам з якоїсь причини необхідно заглушити сигнали телевізійної антени, придбайте спеціальний пристрій, переважна такі сигнали в певному радіусі дії. Особливо це актуально для тих, чиї сусіди занадто голосно дивляться телевізор ночами, заважаючи спати і займатися своїми справами. Такі прилади можна також використовувати для придушення радіосигналів. Після того як він почне діяти, сигнал перестає надходити на антену і перегляд телепрограм стає неможливим. Проте в деяких випадках це далеко не є виходом з положення, оскільки ваші сусіди можуть використовувати різні програвачі, які працюють без участі теле і радіо сигналів, наприклад, DVD-плеєри.
2
Придбайте в інтернет-магазині або в точках продажів радіоелектроніки вашого міста спеціальний пристрій, що заглушає телевізійний сигнал. У більшості своїй воно представляє з себе звичайний пульт управління з декількома кнопками.
3
Якщо ви не можете знайти такий прилад в магазині і не маєте можливості замовити його через інтернет, замовте його виготовлення в сервісних центрах або просто на міському форумі. Також при наявності у вас певних навичок ви можете зробити такий прилад самостійно, попередньо скачавши схему з інтернету. Це можливо при наявності у вас досвіду роботи з мікроконтролерами і радіотехнікою.
4
Якщо ви хочете зробити даний прилад самостійно, скористайтеся такою послідовністю: http://mikrocxema.ru/poleznye-skhemy/glushitel-dlya-televizora.html. Там же буде доступна і мікросхема. У кожному разі, найдієвішим способом завжди буде звернення до поліції при порушенні вашими сусідами певних правил відносно рівня гучності після 23:00 годин.
Корисна порада
Перед покупкою приладу уточнюйте радіус дії.
Заглушити сигнал телевізора або радіо досить легко, особливо, при наявності у вас спеціального обладнання чи навичок для його самостійної збірки. Однак цим приладом не рекомендується користуватися без особливих причин.
Вам знадобиться
  • - пристрій для придушення сигналу.
Інструкція
1
Для того щоб заглушити будь-якої сигнал, придбайте спеціальний пристрій, який виконує дану дію для приладів, що знаходяться на певній відстані. Такі можна знайти в інтернет-магазинах, точках продажів радіотехніки вашого міста і так далі.
2
Також ви можете зібрати даний пристрій самостійно за умови наявності у вас досвіду роботи з радіоелектронікою. Також хороший варіант - замовити виготовлення даного приладу на міському форумі, цілком може бути, що серед жителів вашого населеного пункту знайдуться люди, готові взятися за цю роботу.
3
Увімкніть пристрій і, якщо у вашій моделі є така функція, вкажіть радіус її дії. Включіть її, і всі сигнали на заданій відстані зіб'ються і перестануть уловлюватися антенами пристроїв.
4
У разі якщо вам необхідно заглушити сигнали інших пристроїв, уточнюйте поширення дії купованого вами обладнання на них. Якщо раптом ви захочете самостійно зібрати подібний прилад, заздалегідь скачайте з інтернету схеми і почитайте інформацію щодо даної теми на тематичних сайтах і форумах.
5
Не зайвим також буде знайти сервісний мануал подібного пристрою в інтернеті для того, щоб передбачити деякі особливості. Самостійно даний прилад збирати не рекомендується у разі, якщо у вас недостатньо знань у даній області. У будь-якому випадку кращим варіантом буде замовлення пріора в інтернет-магазинах.
Корисна порада
Купуйте подавители сигналів для різних пристроїв окремо.