Як в'язати спідницю.

В'язані спідниці - це стильно і зручно. Можливість реалізації власних ескізів і комбінація різних візерунків перетворює вміння поводитися зі спицями в цінне хобі. Якщо в'язати спідницю самого простого фасону, достатньо володіти основними навичками в'язання.
Інструкція
1
Почніть з простою расклешенной моделі. Схема в'язання спідниці-кльош проста - почніть роботу з Подолу і поступово скорочуйте кількість петель, підбиваючи їх до рівня талії. Потім пров'яжіть кілька рядів для оформлення гумки, обробіть основний шов і відігніть краю гумки, закріпивши їх з вивороту.
2
Вибрати візерунок допоможе зразок - так можна отримати уявлення про те, як буде виглядати все виріб в цілому. Краю спідниці можна обв'язати гачком контрастною ниткою. Пояс прикрасити невеликим ремінцем або шнурівкою.
3
Зв'яжіть спідницю з квадратів. Модель спідниці в стилі печворк буде ефектно виглядати в поєднанні з високими шкіряними чобітками і стильним блейзером. Схема спідниці залежить від кількості квадратів, їх візерунка і кольору - поєднуючи різні відтінки і фактуру, можна отримати дивно гармонійні конструкції. З'єднуйте квадрати в процесі в'язання, дотримуючись ідеї про те, що низ спідниці повинен бути фігурним. Такі спідниці непогано виглядають в самих простих візерунках - платочная в'язка, перловий візерунок, панчішна в'язка.
4
Спробуйте пов'язати зимовий варіант спідниці. Знадобиться товста пряжа, краще брати мериносову - вона тепла і щільна. Дуже доречно і ефектно виглядають норвезькі візерунки, таку спідницю можна одягнути в офіс в поєднанні зі строгим піджаком і світлої водолазкой. Почніть в'язання з гумки 1х1 (низ) і вивяжіте основне полотно спідниці, розміщуючи обраний візерунок. Завершіть в'язання поясний гумкою.
5
Зв'яжіть спідницю гачком. В'язати спідницю гачком складніше, ніж спицями. Зате виглядають такі вироби, як справжні твори дизайнерського мистецтва. Вибір малюнка необмежений - ви можете пов'язати спідницю цілком, шматочками (трикутники, кола, квадрати та фігурні деталі), клинами. До пов'язаних гачком спідницям необхідна підкладка, якщо тільки це не пляжна модель.