Як зробити передпускові підігрівачі.

Передпускові підігрівачі використовуються для прогріву автомобільного двигуна в холодну погоду, щоб полегшити його запуск. Іноді його застосовують і для підігріву повітря в салоні. Якщо ви володієте технічними знаннями і певними навичками, то даний пристрій можна зробити самостійно декількома способами.
Інструкція
1
Скористайтеся Теном від плитки-духовки. Даний пристрій порівняно недороге і продається в більшості магазинів електротоварів. Головне, щоб ТЕН був слюдяним, інакше є ризик пробиття на корпус електричного струму, що небажано. Купіть також довгий шнур з вилкою для живлення від електромережі.
2
Підключіть даний провід до кінців, які виходять з Тена. Якщо мається будинку паяльник, то найкраще місця скрутки спаяти, в іншому випадку необхідно більш ретельно ізолювати цю частину. Використовуйте для цього жаростойкую изоленту, яка не розплавиться в разі перегріву.
3
Встановіть зібраний передпусковий підігрівач під масляний піддон на захисну лижу в разі холодної погоди. Увімкніть пристрій в мережу 220В приблизно на 20-30 хвилин. Після цього приберіть ТЕН і спокійно заводите нагріте двигун.
4
Зберіть передпусковий підігрівач за іншою схемою. Для цього вам знадобитися моторчик від газелі «Богдан», ТЕН на 5 кВт і деякі додаткові деталі. Візьміть звичайний трійник, підключіть до нього невелику трубку і вкрутити в усередину ТЕН. Додайте до кутів соски, через які можна буде підключити стандартні шланги охолодження в автомобілі. До ТЕНу підключіть дроти моторчика.
5
Термостат підключіть до трансформатора на 12В. Його можна придбати окремо або, приміром, розібрати ялинкову гірлянду. Підключати ТЕН до мережі можна і безпосередньо, але при охолодженні рідини моторчик продовжить крутитися, що не завжди бажано. Встановіть на термостаті Тена температуру приблизно 40-50 градусів.
6
Змонтуйте конструкцію в систему охолодження автомобіля. Виведіть в зручне місце розетку для живлення, яку зафіксуйте холодної зварюванням або епоксидною смолою. Підключати пристрій можна на ніч або вранці на 10-20 хвилин перед запуском двигуна.