Як відключити емуляцію.

Функція відключення емуляції є однією з опцій налаштувань найбільш популярних додатків віртуальних CD/DVD-ROM-ов, до яких відносяться Daemon Tools, Daemon Tools Lite і Alcohol 120/52%. В даному випадку розглядається безкоштовний додаток Daemon Tools Lite.
Вам знадобиться
  • - Daemon Tools Lite.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть безкоштовну програму Daemon Tools Lite, вільно поширювану в інтернеті, призначену для створення образів дисків.
2
Знайдіть значок програми, що розташовується в нижній правій частині екрану монітора комп'ютера, поруч з годинником, і викличте контекстне меню елемента кліком правої кнопки миші.
3
Вкажіть пункт «Емуляція» і виберіть команду «Всі опції ВИКЛ» для виконання процедури відключення функції.
4
Ознайомтеся з іншими пунктами меню програми: - Virtual CD/DVD-ROM - призначений для створення образів дисків і редагування налаштувань віртуального дисковода; - Опції - дозволяє редагувати програмні установки програми; - Web-ресурси - надає посилання на подібні інтернет -узли; - Зворотній зв'язок - надає доступ до форм зворотного зв'язку; - Допомога - призначений для довідкової інформації та онлайн-допомоги в складних ситуаціях; - Вихід - завершення роботи програми.
5
Вкажіть пункт Virtual CD/DVD-ROM і виберіть пункт «Привід 0» для ініціації виконання операції створення образу диска.
6
Скористайтеся командою «Монтувати образ» і вкажіть бажаний файл в діалоговому вікні.
7
Змініть ім'я (букву) диска або скористайтеся опцією створення необхідної кількості віртуальних приводів.
8
Вкажіть пункт "Опції" для визначення наступних параметрів: - відображення панелі програми над панеллю задач; - переклад додатка Daemon Tools Lite в безпечний режим роботи; - автоматичне монтування дисків після перезавантаження (вимагає включення опції «Автозапуск»); - відображення попередження про неможливість размонтировать використовуваний додатком диск; - автозапуск програми; - виконання оновлень в автоматичному режимі; - відображення додаткових опцій панелі програми (вимагає включення панелі); - призначення «гарячих» клавіш; - вибір мови інтерфейсу додатку.