Як розібрати об'єктив Sony.

Об'єктиви фотоапаратів Sony розбираються аналогічно об'єктивам інших виробників. Однак незважаючи на це, в послідовності дій можуть бути відмінності. Це стосується також пристроїв одного модельного ряду фотоапаратів.
Вам знадобиться
  • - сервіс-мануал;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Завантажте сервісну інструкцію з розбирання вашої моделі об'єктива фотоапарата. Ви можете замовити її на офіційному сайті виробника або знайти докладну інформацію на різних тематичних форумах і сайтах. Також при розбиранні керуйтеся тим, з якою метою вам це необхідно. Якщо просто для чистки, то цілком вистачить неповного розбирання. Також пошукайте керівництва з розбирання на спеціальних тематичних сайтах і форумах.
2
Придбайте спеціальний набір для розбирання об'єктивів. Зверніть увагу, що дана процедура вимагає від вас навичок розбірки фотоапаратів і об'єктивів, оскільки вона досить важка і вам необхідно знати особливості розташування тієї чи іншої лінзи в певній моделі. Уважно дотримуйтесь мануалу, не забувайте також про дотримання основних правил - чиста рівна поверхня, бажано застелена м'якою тканиною. Це необхідно, оскільки ви можете подряпати лінзи.
3
Якщо ви не впевнені в тому, що зможете виконати розбирання в домашніх умовах, віддайте ваш об'єктив в спеціальний сервісний центр, який працює з фототехнікою Sony.
4
При виборі сервісу приділіть особливу увагу репутації компанії та відгуками користувачів. Також вони повинні гарантувати вам позитивний результат роботи. Незважаючи на причини, за якими ви хочете розібрати об'єктив вашого фотоапарата, скористатися сторонніми послугами завжди буде найкращим варіантом, оскільки навіть за наявності спеціального набору і сервіс-мануала в домашніх умовах дану операцію призвести дуже і дуже важко, особливо якщо ви не знайомі близько з аспектами конструкції.
5
Також за наявності у вас діючої гарантії на об'єктив скористайтеся послугами професіоналів для виконання розборки, щоб надалі не виникло ніяких проблем з приводу механічного втручання в конструкцію.
Корисна порада
Виконуйте розбирання об'єктива тільки на застеленій поверхні.