Як прибрати низькі частоти.

Низькі частоти прибираються декількома способами. Тут приходять на допомогу настройки еквалайзера, зміна внутрішньої конструкції колонок і так далі. У будь-якому випадку, перш ніж вносити будь-які зміни, прочитайте керівництво користувача.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - синтепон різної щільності;
  • - фільтр для придушення низьких частот;
  • - підсилювач.
Інструкція
1
Відкрийте ваші колонки і заповніть порожнечу між динаміками і стінкою синтепоном або іншим схожим матеріалом. Можете спробувати кілька різних, періодично міняючи їх, щоб визначити, який саме заглушає низькі частоти краще. Вибирайте матеріал, виходячи з того, наскільки вам необхідно прибрати низькі частоти. Найкраще спробувати відразу декілька варіантів з різною щільністю.
2
Встановіть в ваше аудіопристр спеціальний фільтр низьких частот. Це зажадає від вас певних знань і навичок роботи з радіотехнікою. Попередньо скачайте схему установки і в обов'язковому порядку читайте інструкцію і відгуки користувачів, що стикалися з даною проблемою.
3
Якщо на вашу техніку все ще діє гарантійний строк або ви не знайомі з установкою фільтра низьких частот, скористайтеся сервісними центрами, які виконають всю роботу за вас. Попередньо переконайтеся, що вони встановлюють гарантію на виконану роботу і їх втручання не позбавляє вас гарантії виробника.
4
Якщо у вас є підсилювач, відрегулюйте рівень низьких частот з його допомогою. Також найчастіше причиною подібної проблеми може стати невірна настройка еквалайзера програвача. Якщо ви не знайомі із загальними моментами настройки параметрів еквалайзера, перегляньте інформацію по одній з наступних посилань: http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=123888, http://www.hhop.info/node/431 .
5
Також перегляньте різні тематичні форуми на предмет обговорення даної теми відповідно до ваших музичними вподобаннями. Також проблема може полягати і в оцифровке записи. Спробуйте також відтворити на своїй апаратурі інший запис, бажано високої якості. Орієнтуючись в налаштуваннях еквалайзера, також враховуйте особливості моделі.
Корисна порада
Звертайтеся по допомогу в сервісні центри в разі, якщо на пристрій все ще поширюється гарантійний термін.