Як створити гостьовий доступ.

Існує кілька типів гостьового доступу, які можуть бути створені за допомогою стаціонарного комп'ютера або ноутбука. Їх настройка залежить від мети здійснення даного з'єднання.
Вам знадобиться
  • - Обліковий запис адміністратора.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно налаштувати гостьове підключення до вашого провайдера, то спочатку створіть нове мережеве з'єднання. Підключіть модем до комп'ютера і включите обидва пристрої. Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть в меню «Мережеві підключення». Відкрийте пункт «Створення нового підключення».
2
У вікні натисніть кнопку «Далі» і виберіть параметр «Підключити до інтернету». Натисніть кнопку «Далі» і клацніть по пункту «Встановити підключення вручну». У новому меню виберіть параметр «Через звичайний модем» та натисніть кнопку «Далі».
3
Дочекайтесь появи нового меню і заповніть поле «Ім'я з'єднання». Тепер введіть в графу «Номер телефону» ті дані, які необхідні для з'єднання з провайдером в режимі «Гість», наприклад Guest. Натисніть кнопку «Далі» і збережіть налаштування з'єднання.
4
Якщо вам необхідно забезпечити можливість гостьового підключення до вашого комп'ютера, то спочатку активуйте відповідний обліковий запис. Відкрийте панель управління і виберіть меню «Облікові записи користувачів». Тепер в меню «Управління іншим користувачем» клікніть по аккаунту «Гість» та натисніть кнопку «Включити».
5
Виберіть папку, яку необхідно відкрити для зовнішнього доступу. Клацніть по ній правою кнопкою миші і наведіть курсор на пункт «Загальний доступ». У розгорнулося вікні виберіть параметр «Конкретні користувачі». В з'явилося поле введіть «Гість» і натисніть кнопку «Додати».
6
Оберіть режим доступу до папки (читання і запис або тільки читання). Натисніть кнопку «Загальний доступ» і дочекайтеся застосування параметрів. Пам'ятайте про те, що практично будь-який користувач зможе підключитися до вашого комп'ютера, використовуючи гостьовий аккаунт. Це значно знижує рівень безпеки комп'ютера в тому випадку, якщо ви вибрали режим «Читання і запис». Застосовуйте цей метод тільки при роботі в локальній мережі.
Якщо ви підключені до білоруської мережі ByFly, ви можете налаштувати гостьове з'єднання, який дозволяє без підключення до інтернету отримати доступ до деяких внутрішнім ресурсам. З гостьовим доступом користувач може підключатися до ігрових серверів, чатів, радіо і відкривати в браузері деякі корисні регіональні портали.
Вам знадобиться
  • - договір на надання послуг інтернету компанією ByFly.
Інструкція
1
Натисніть на значок «Пуск» в лівій частині панелі завдань і відкрийте головне меню операційної системи. Перейдіть у розділ «Панель управління» і клацніть два рази мишкою на іконку оснастки «Мережа та підключення до інтернету». З'явитися діалогове вікно, в якому необхідно натиснути на посилання «Мережні з'єднання». Створіть нове підключення, натиснувши на відповідну кнопку. Відзначте галочкою пункт «Підключити до інтернету».
2
Клацніть по кнопці «Далі». Запустіть настройку підключення із запитом логіна і пароля. Заповніть форму, що з'явилася. У рядку провайдера відзначте guest, у рядку імені користувача вкажіть номер договору з ByFly, у рядку пароля - пароль, який використовується для підключення до інтернету. Підтвердіть пароль і натисніть на кнопку «Далі». Відбудеться настройка з'єднання, після чого відзначте галочкою рядок «Додати ярлик на робочий стіл» та натисніть кнопку «Завершити».
3
Запустите ярлик мережевого підключення, що з'явився на робочому столі після попередньої настройки. Отруюються вікно, в якому будуть вказані ваш логін і закодований пароль. Натисніть на кнопку «Властивості», щоб налаштувати гостьовий доступ ByFly. Відкрийте розділ «Підключення» і перейдіть на вкладку «Безпека». Натисніть на кнопку «Додатково» і активуйте протоколи CHAP і PAP. Далі натисніть на «Застосувати» і «Ок». Закрийте вікно.
4
На робочому столі після цього повинен з'явитися ярлик гостьового доступу Guest. Вимкніть інтернет. Справа в тому, що гостьовий доступ не може одночасно працювати при активному підключенні до глобальної мережі. Після цього запустіть ярлик Guest і виберіть функцію з'єднання з мережею. Якщо операція виконана правильно, в треї з'явиться значок у вигляді двох моніторів. Тепер ви спокійно можете використовувати внутрішні ресурси мережі ByFly.