Як набрати додатковий номер телефону. додатковий номер мобільний.

Набираючи номер телефону крупного підприємства, найчастіше доводиться стикатися з необхідністю набору додаткового номера, щоб зв'язатися потрібною людиною або відділом. Дані номера дозволяють фірмі організувати злагоджену роботу працівників. Однак багато хто стикається з труднощами, пов'язаними з тим, як правильно набирати додатковий номер.
Інструкція
1
Вивчіть номер телефону підприємства. Якщо він складається з двох частин, то перша відповідатиме за основний номер фірми, а друга, яка, як правило, береться в дужки, за додатковий. Саме він дозволить вам з'єднатися з потрібним відділом. Наберіть на телефоні основний номер організації і зателефонуйте. Вам відповість автовідповідач.
2
Необхідно вислухати повністю його вітання, інакше може статися збій і вам доведеться заново набирати номер. В кінці повідомлення ви почуєте перерахування основних додаткових номерів і пропозиція набрати необхідний після характерного сигналу.
3
Перевірте, що ваш стаціонарний телефон перебувати в тоновом режимі роботи. Це необхідно для того, щоб нормально зв'язатися з додатковим номером. Якщо він відключений, то просто натисніть на телефоні кнопку «зірочка», яка знаходиться під основними кнопками набору. Ряд телефонних апаратів для цих цілей оснащені спеціальною кнопкою Pulse-Tone. Якщо ж пристрій спочатку працює в тоновом режимі, то просто приступите до набору додаткового номера.
4
Дочекайтеся перемикання телефону у тоновий режим. Почніть вводити цифри додаткового номера, при цьому ви почуєте короткі сигнали на різних частотах. Це значить, що ви успішно перейшли в тоновий режим набору.
5
Наберіть додатковий номер і дочекайтеся відповіді. В деяких випадках АТС може дати збій і з'єднати вас неправильно. Якщо це сталося, то необхідно звернутися до ответившему і попросити його самостійно перемкнути на необхідний номер. Як правило, до даної проблеми співробітники будь-якої фірми відносяться лояльно. В іншому випадку необхідно буде заново набирати основний і додатковий номера.
6
Не здійснюйте дзвінки з мобільних телефонів на додаткові номери. Справа в тому, що вони не завжди підтримують тоновий режим роботи АТС, в результаті чого ви навряд чи додзвонитися. Також дані дзвінки тарифікуються як міські, а відлік часу починається з того моменту, як ви додзвонилися до автовідповідача. У підсумку ви можете бути Рассоедините через нестачу коштів на мобільному рахунку.
Додаткові номера використовуються в крупних корпоративних мережах з одним загальним номером. Усередині компанії використовуються короткі номера для зручності.
Вам знадобиться
  • Навики роботи з телефоном
Інструкція
1
Для набору додаткових номерів використовується 2 способи. Перший для імпульсного набору, другий для тонового.
2
Якщо ваша АТС підтримує тільки імпульсний набір, то для набору додаткового номера необхідно після встановлення з'єднання перейти у тоновий режим, натиснувши клавішу *. Перехід у тоновий режим залежить від моделі телефону і може відрізнятися. Для уточнення способу переходу в тоновой режим необхідно звернеться до інструкції телефону.
3
Якщо ваша АТС підтримує тоновий режим, то ніяких додаткових дій не потрібно, можна набрати одразу весь номер разом з додатковим і дочекатися з'єднання.