Як уникнути захворювань серця.

Перше місце серед причин смерті та стійкої втрати працездатності займають серцево-судинні захворювання. А основним значенням в цій групі захворювань мають артеріальна недостатність серця і мозку. Як же уникнути цього?
Інструкція
1
Регулюйте рівень холестерину в крові, вживайте заходів щодо його нормалізації, оскільки підвищення може привертати до ряду розвитку захворювань, в першу чергу онкологічних.
2
Строго дотримуйте холестеринознижуючих дієту. Її корекція увазі зниження загальної калорійності їжі, споживання тваринних жирів і одночасне збільшення споживання рослинних жирів, клітковини. Ні в якому разі не переїдайте, краще їжте частіше і потроху. Вживайте тільки корисну для здоров'я їжу (лосось, чорницю, ікру, шпинат і пр.).
3
Для того щоб уникнути і запобігти серцеві недуги якомога частіше міняйте свій раціон харчування, більшу частину якого повинні складати сирі овочі, фрукти і ягоди. Намагайтеся їсти їжу, багату білками. Крім цього зниження рівня холестерину в крові можна добитися за допомогою зниження маси тіла, збільшення фізичної активності і відмови від куріння.
4
Уникайте стресових ситуацій або звести їх до мінімуму, оскільки вони можуть бути однією з перших причин при розвитку захворювань, пов'язаних з серцем. Приймайте ванни з додаванням ефірних масел, наприклад, іланг-іланговго, Неролієва, померанцового, майорану, лавандового. Регулярно виконуйте фізичні вправи дозволяйте тілу розслаблятися.
5
При перших відхиленнях в роботі серця не намагайтеся користуватися «Нітрогліцерин», почніть лікування з рослинних засобів, наприклад ягодами глоду, валеріани, шовковиці.
6
Постарайтеся якомога частіше контролювати свій артеріальний тиск за допомогою тонометра на плечовій артерії в положенні сидячи або лежачи. При цьому обов'язково розслабте руку в ліктьовому суглобі, на якій будете проводити вимір і укладіть на стіл (ліжко), на якому буде знаходитися апарат.
7
Майте на увазі, хворим з уже наявними ознаками атеросклеротичних захворювань на додаток до дієти необхідна лікарська терапія.