Як наполягати чайний гриб.

Чайний гриб являє собою продукт спільної життєдіяльності дріжджових грибків і оцтовокислих бактерій. Виробляється ними напій має унікальний склад (кислоти, вітаміни, ферменти, пігменти, ліпіди і т.д.) і, завдяки своїм протизапальним і антибактеріальним властивостям, досить широко використовується для лікування і профілактики деяких захворювань. Приготування корисного напою за допомогою чайного гриба - справа не складна, але вимагає, однак, дотримання деяких правил.
Вам знадобиться
  • - скляна банка;
  • - чай;
  • - цукор;
  • - вода.
Інструкція
1
Заваріть чай з розрахунку 2 чайних ложки заварки на 1 л води. Додайте цукор - 5-6 чайних ложок на літр чаю. Ні в якому разі не заливайте в банку з грибом гарячий чай. Це, швидше за все, призведе до виникнення опіків на тілі гриба і, що цілком можливо, до його загибелі.
2
Остудіть приготовлений поживний склад для гриба. Перед тим, як залити його в банку з грибом, обов'язково процідіть, тому попадання на тіло гриба не розчиниться цукру і частинок заварки призведе до пошкодження його верхнього шару. Залийте приготований живильний розчин в банку.
3
не закривайте банку кришкою. Гриб живий, він повинен дихати. Але й залишати її зовсім відкритою теж можна, щоб уникнути попадання пилу, сміття і комах. Закрийте шийку банки подвійним шаром марлі.
4
Чи не ставте банку на підвіконня. Прямі сонячні промені шкідливі для чайного гриба. Помістіть банку в темне місце. Температура змісту гриба - приблизно +25 градусів. При низьких температурах його активність помітно знижується, а при температурі нижче 17 градусів може з'явитися цвіль.
5
Зазвичай для досягнення ступеня готовності напою потрібно від 3 до 10 днів залежно від температури повітря. Вчасно зливайте напій, не допускайте його перестої. У цьому випадку чайний гриб захворює. На його поверхні з'являється бурий наліт, гриб може загинути.
6
Одержаний напій потримайте 1-2 дні в закритій банці в холодильнику. Процідіть через марлю. Напій готовий до вживання.
7
Після того як ви злили з банки готовий напій, вийміть гриб і ретельно промийте його (краще джерельною водою, можна проточною під краном). Вимийте банку розчином питної соди. Приготуйте новий живильний розчин, як було сказано вище, і залийте ним чайний гриб.