Як завантажуватися із зовнішнього диска.

Зазвичай для установки операційної системи використовують DVD-приводи і спеціальні диски. У тих ситуаціях, коли дані пристрої відсутні, прийнято використовувати різні USB-накопичувачі.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно встановити операційну систему або відновити працездатність комп'ютера за допомогою зовнішнього жорсткого диска, то активуйте завантаження з вказаного пристрою. Пам'ятайте про те, що на USB-вінчестері повинен бути присутнім спеціальні розділ, що містить завантажувальні файли. В іншому випадку дане обладнання не буде визначено до входу в операційну систему. Підключіть зовнішній жорсткий диск до USB-порту комп'ютера. Краще не використовувати канали, розташовані на передній панелі корпусу. Вони можуть активуватися тільки після завантаження ОС.
2
Відкрийте меню BIOS, натиснувши потрібну клавішу після включення комп'ютера. Звичайно потрібно натиснути Delete (Del) або Escape (Esc). Перейдіть в меню Boot Device Priority. Воно може бути розташоване в меню Boot Options. Знайдіть поле First Boot Device, виділіть її та натисніть клавішу Enter. Встановіть на перше місце пристрій USB-HDD. Якщо такий пункт відсутній, то відкрийте підменю HDD-Mode і виберіть USB-HDD. Після виконання даної процедури поле Internal HDD зміститься на другу позицію.
3
Натисніть клавішу F10. Це необхідно для збереження змін і перезавантаження комп'ютера. Для відкриття меню BIOS мобільного комп'ютера необхідно натиснути інші клавіші. Увімкніть ноутбук і прочитайте напис, розташовану в нижній частині екрана. Натисніть клавішу F2 або Esc. В меню оберіть пункт Enter BIOS. Виконайте алгоритм, описаний в попередніх кроках.
4
При роботі з деякими моделями материнських плат можна включити завантаження з потрібного пристрою тільки для конкретного запуску пристрій. Спробуйте натиснути клавішу F8 після включення комп'ютера (ноутбука). Якщо після цього відкриється меню вибору пристроїв, то вкажіть USB-HDD і натисніть клавішу Enter.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dQuh7I9tJLA
Корисна порада
При створенні завантажувального жорсткого диска рекомендують розбивати його на розділи. Це дозволить використовувати частину простору при роботі в середовищі ОС Windows.