Як зшити дитячу сумку.

Забавна дитяча сумочка у формі голови левеняти, безсумнівно, припаде до смаку як дівчаткам, так і хлопчикам. Зробити таку сумку не складно, а радості вона принесе багато.
Вам знадобиться
  • - щільна товста темно-оранжева або жовта тканина;
  • - біла тканина для декору;
  • - 2 великі гудзики;
  • - 1 маленька чорна ґудзик;
  • - тонка смужка рудого хутра;
  • - підкладкова тканину;
  • - тонкий поролон;
  • - 4 товстих плоских шнурка;
  • - крейда або мило.
Інструкція
1
Сшейте дитячу сумочку у формі голови лева. Визначте розмір майбутньої сумки і виріжте з щільної тканини два однакових кола, залишивши по 1-2 сантиметрів припуску. Зробіть такі ж кола з такими ж припусками з підкладкової тканини. І ще два таких же кола з поролону, але без припусків.
2
Виріжте два маленьких гуртка з білої тканини і овал приблизно в два рази менше, ніж гуртки. З гуртків вийде мордочка, з овалу - підборіддя.
3
Виріжте з рудою тканини два маленьких гуртка, зріжте маленький шматочок, щоб зробити плоска підстава - це будуть вушка. Візьміть один великий круг рудої тканини, розташуйте на ньому мордочку (два білих кола поруч у центрі, овал під ними), очі-гудзики, ніс-гудзик на стику двох білих гуртків, вушка - практично на припуску, зрізом вниз. Всі тканинні деталі приколіть шпильками, місця розташування гудзиків відзначте крейдою або милом.
4
Пришийте або приклейте клеєм «Момент» всі деталі. Покладіть декорований коло тканини «обличчям» вниз, на нього покладіть шматок поролону, зверху - підкладкову тканину, сколите поролон і тканини шпильками, зшийте. Так само поступите з рештою трьома гуртками.
5
Зшийте дві частини сумочки по краю, залишивши зверху широкий отвір, приблизно від вуха до вуха левеняти.
6
Візьміть хутряну смужку - вона послужить для гриви. Приміряйте її, обернувши по краю весь великий рудий коло. Ображати зайвий хутро, залишивши припуски по 1-2 сантиметри.
7
Підберіть помаранчеві нитки в тон хутрі. Пришийте хутро потайними стібками до краю лицьового кола, акуратно вивільняючи кожен раз волоски, які потрапляють під нитки.
8
Зробіть ручку: візьміть чотири чорних плоских, широких і щільних шнурка. Зберіть їх в пучок, вирівнявши кінці, і зв'яжіть на одному кінці вузлом, закріпіть вузол на який-небудь стаціонарній основі.
9
Розправте шнурки в ряд, візьміть крайній зліва (перший), загніть його на другий, підігніть під третім і заведіть на четвертий. Притримуючи перший і четвертий шнурки, заведіть другий на третій, проведіть під четвертим, а потім загніть перший під другою. Сплетіть таким чином ремінець потрібної довжини і пришити до сумочки з внутрішньої сторони.