Як розводити хризантеми.

Хризантеми давно полюбилися багатьом дачникам і садівникам за їх красу і невибагливість у вирощуванні. Існує велика кількість видів і сортів садових хризантем, які відрізняються за своєю формою, забарвленням, висоті, махровості, часу цвітінні і виду суцвіть. Так як же розводити цей вид квітів на своїй присадибній ділянці?
Інструкція
1
Хризантеми - досить теплолюбні, тому в розведенні цих квітів важливо не помилитися з місцем посадки. Для їх вирощування необхідно підібрати найбільш піднесене (щоб уникати застою води) сонячне місце, грунт при цьому повинна бути нейтральна або слабокисла, дренированная, добре пропускає воду. Щоб підготувати такий грунт, удобрити її сухим коров'яком або компостом. Додайте в грунт кілька відер крупного річкового піску, таким чином, ви поліпшите її дренаж.
2
Навесні придбайте на ринку або у знайомих дачників посадковий матеріал у вигляді вкорінених живців хризантем. Висадіть їх у другій половині травня (до початку червня) у відкритий грунт. Проводьте посадку разом з грудкою землі (не потрібно його струшувати) в підготовлену і удобрений грунт, розподіляючи квіти по сортам. Сорти відзначте попередньо спеціальними етикетками.
3
Після посадки хризантем полийте землю розчином засобу «Корневин» (розведіть 1 грам на літр води). Даний препарат сприяє зростанню потужної кореневої системи у рослин. У підсумку розвинеться досить сильне рослина. Прикрийте саджанці покривним матеріалом, він створить сприятливий мікроклімат, вбереже хризантеми від гарячих сонячних променів і зігріє в період раптового похолодання.
4
Наступної весни, коли закінчаться заморозки, викопайте кущі хризантем і відокремте молоду поросль. Відразу ж висадіть пагони з корінцями в сад з удобреному грунтом і рясно полийте теплою водою. Можна розмножувати хризантеми методом живцювання. Для цього слід обрізати навесні зелені пагони (10-15 сантиметрів завдовжки) і обробити нижню частину «Корневином». Посадіть в грунт і укутайте газетами, поливайте живці у міру підсихання грунту, незабаром вони укореняться.
5
Так як хризантема є вологолюбні рослиною, її необхідно рясно поливати. Для цього бажано брати дощову або відстояну воду. При недостатній кількості вологи, стебла стануть грубеть, а квіти будуть виглядати менш привабливо. Для підживлення рослин придбайте готові мінеральні добрива, для нарощування зеленої маси застосовуйте азотні добрива, для кращого цвітіння - фосфорно-калійні.