Як зшити божу корівку.

Барвиста сонечко може прикрасити інтер'єр вашої квартири, а так само стати улюбленою іграшкою вашої дитини. Зовсім не обов'язково йти в дитячий магазин і вибирати з безлічі іграшок вподобану. Маючи трохи вільного часу і трішки терпіння, ви можете самостійно зшити божу корівку для своїх дітей.
Вам знадобиться
  • - нитки і голка;
  • - ножиці і картон;
  • - пухнаста пряжа;
  • - тканина;
  • -пуговіци або бусинки;
  • - набивка для іграшок.
Інструкція
1
Зшийте з червоної тканини мішечок бажаного розміру. Акуратно набийте його приготовленої набиванням для іграшок і ледь помітними стежками змітайте відкритий кінець. Щоб іграшка ненароком не розвалилася в руках у дитини, прострочите краю на машинці. Тільки не використовуйте білі нитки, так як на червоної тканини вони будуть дуже помітні.
2
Зробіть потайними стібками на кутах вийшла подушки невеликі складки, які додадуть їй круглу форму.
3
Виріжте з картону два однакових гуртка. Розмір внутрішнього і зовнішнього діаметра підберіть відповідно під розмір тулуба майбутньої іграшки. Не забудьте в отриманому гуртку прорізати внутрішнє кільце. З'єднайте два кола один з одним.
4
Просмикніть пухнасту нитку від чорної пряжі в кільце кола і почніть обмотувати картонну основу. Повністю обмотавши шаблон, приступите до наступного ряду. Таким чином, робіть витки доти, поки отвір повністю не зникне.
5
Розріжте витки нитки прямо над шаблонами. Акуратним рухом обмотайте вийшов пучок кілька разів і міцно зав'яжіть на подвійний вузол. Витягніть картонну основу і підрівняйте ножицями вийшов помпон.
6
Пришийте помпон до тулуба іграшки. Зверху до голови божої корівки прикріпіть дві світлі гудзики або ж два невеликих шматочка світлої тканини, які гратимуть роль очей. Можна пришити звичайні бусинки.
7
Намалюйте на чорній тканині невеликі гуртки, які будуть плямами на спині сонечка. Акуратно виріжте їх і пришийте в різноманітному порядку на спину іграшці. При бажанні плями можна просто приклеїти.
Корисна порада
Якщо трохи проявити фантазію, то іграшці можна приробити лапки, вусики і оригінальну капелюшок. Для того щоб корівка виглядала симпатичною можна акуратно вирізати довгі вії і прилаштувати їх до очей комахи. При бажанні іграшку можна зробити різнобарвною, наприклад, пришити плями самих різних кольорів.